۱۳۹۸/۰۶/۲۵

پرورش یافتگان مکتب صنعتی ذوب آهن اصفهان، سرآمدان بومی سازی ایران

 کارشناسان و متخصصان مدیریت های مختلف ذوب آهن اصفهان  در نوزدهمین نمایشگاه فولاد، متالورژی و ریخته گری که از دهم تا سیزدهم شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد، حضور چشمگیر و فعالی داشتند . این همکاران در غرفه ذوب آهن اصفهان پذیرای جمع کثیری از تامین کنندگان قطعات و تجهیزات صنعتی بودند و فعالانه تامین قطعات مورد نیاز ذوب آهن و ارزیابی سازندگان و تامین کنندگان را پیگیری می کردند . طی برگزاری این نمایشگاه، مسئولین شرکت ها و فعالان صنعتی نیز برای همکاری با ذوب آهن اصفهان پای میز مذاکره نشستند و از ویژگی های کالا و خدمات قابل ارائه خود گفتند. با تعدادی از مسئولین این شرکت ها گفتگو نمودیم که در ادامه می خوانید:

مهندس احمد روشن ضمیر، معاون فروش و پشتیبانی فرآورده های نسوزآذر شهاب تبریز همکاری با ذوب آهن اصفهان را باعث افتخار دانست و گفت: این شرکت با ذوب آهن  اصفهان در بحث تامین مواد نسوز در پاتیل های فولادسازی همکاری دارد .

مهندس سروش پرچمی، مدیر بازرگانی شرکت دانش بنیان پرچمداران صنعت سپاهان که خود از خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان است گفت: بومی سازی قطعات خنک کننده مسی را در این شرکت به روش مهندسی معکوس آغاز کردیم ، الان توانایی طراحی این قطعات را به دست آوردیم و ساخت قطعات و طراحی تکنولوژی های به روز دنیا را در دستور کار قرار دادیم .

وی خود را پرورش یافته مکتب صنعتی ذوب آهن دانست و گفت:  با توجه به این که پدر بنده ذوب آهنی بوده به این شرکت تعلق خاطر خاصی دارم  و اگر امروز در عرصه صنعتی حرفی برای گفتن داریم آن را از برکات ذوب آهن اصفهان می دانیم.

نوید امیر علایی ، رئیس واحد بازاریابی شرکت پارس ایزوتوپ گفت : این شرکت با نصب چشمه های اندازه گیری اشعه های رادیو اکتیو مواد مذاب و خدمات رادیو ایزوتوپ های صنعتی با ذوب آهن همکاری می کند .

وی افزود : همکاری با ذوب آهن اصفهان به عنوان برندی معتبر در گستره صنعتی به شرکت های خصوصی اعتباری خاص می بخشد و شرکت هایی که در روزومه کاری آن ها همکاری با ذوب آهن اصفهان ثبت شده  باشد در سایر صنایع به راحتی می توانند فعالیت کنند .

علی ترکان، مدیر عامل شرکت رهپویان سروش آیریک گفت : این شرکت در تامین سرامیک های پیشرفته مهندسی برای تاندیش های ریخته گری با ذوب آهن همکاری می کند .

وی ذوب آهن اصفهان را موتور محرکه و پیشران صنایع کشور دانست و افزود : ذوب آهن برای پیشرد مباحث اقتصادی، فنی ، تولید، طراحی و ... سایر صنایع بزرگ و کوچک فوق العاده موثر بوده است.

محمد شایان، مدیر فروش شرکت کلاژ گستر ماندگار که نمایندگی شرکت ویکن آلمان در ایران را به عهده دارد گفت: این شرکت در زمینه تامین رزین های صنعتی ،اپوکسی و اسپری های صنعتی فعالیت می کند .

وی افزود: متخصصان ذوب آهن اصفهان موفق شدند انواع ریل مورد نیاز کشور را طراحی و تولید کنند واقعا به این شرکت و کارشناسان آن افتخار می کنم.