۱۳۹۷/۱۲/۲۸
به همت گروه جهادی بسیج ذوب آهن اصفهان صورت گرفت:  
  افتتاح و بهره برداری از نهمین واحد مسکونی ویژه نیازمندان
 
در آخرین روز از سال 97 و در آستانه سال جدید و میلاد حضرت علی (ع)، باهمت گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نهمین واحد مسکونی جهت خانواده نیازمندان در شهر چمگردان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
در آیین بهره برداری از این واحد مسکونی که حجت السلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ، مسئولین سپاه صاحب الزمان(عج)، شهردار چمگردان و جمعی از مسئولین ذوب آهن و منطقه حضور داشتند، سرهنگ صفر پور فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج لنجان ضمن قدردانی از حمایت های ارزشمند مدیر عامل و مدیریت های مختلف ذوب آهن از مردم منطقه گفت: با توجه به رویکرد مجموعه بسیج سازندگی و انتظارات و مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص مردم داری و مردم یاری،  نگاه و ماموریت سپاه در قالب قرارگاه شهید شوشتری در این راستا می باشد که این مهم در قالب طرح ها و حوزه های کاری مختلف از جمله بسیج سازندگی و سلامت و .... در حال پیگیری و اجراست.
وی افزود: خوشبختانه هم اکنون گروههای جهادی بسیج در سطح شهرستان لنجان بسیار فعالند و تاکنون 9 واحد مسکونی با همیاری  و مساعت کمیته امداد امام خمینی (ره)  و بسیج ذوب آهن اصفهان ساخته و تحویل خانواده های نیازمند شده است.وی تصریح نمود: در حال حاضر 41 هزار پروژه در سطح کشور در راستای محرومیت زدایی شناسایی ودر حال پیگیری است. وی در پایان از محسن کرمی فرزند شهید سردار کرمی که به عنوان مسئول گروه جهادی بسیج ذوب آهن اصفهان پیگیر ساخت و بهره برداری از منازل مسکونی نیازمندان منطقه می باشد تقدیر نمود.در آیین مذکور ، کلید منزل ساخته شده، توسط امام جمعه زرین شهر به  فرزند خانواده نیازمند اهدا گردید. شایان ذکر است که نهمین منزل مسکونی با همت جهادی و به مدت 27 روز ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت و دهمین منزل مسکونی نیز در شهر سده لنجان در حال ساخت می باشد که در اردیبهشت ماه سال 98 به بهره برداری  خواهد رسید.