۱۳۹۵/۰۹/۲۹

در آیین تكريم و معارفه مديران پيشين و جديد حراست ذوب آهن عنوان شد :

ذوب آهن اصفهان  در خط مقدم دفاع از ارزشهاي نظام و انقلاب قرار دارد

مشكلات ذوب آهن با روحيه جهادي و انقلابي قابل حل است

مراسم تكريم نصرا... فلكي مدير پيشين حراست ذوب آهن اصفهان و معارفه غلامعلي قادري مدير جديد حراست اين شركت با حضور جمعي از مسئولين كشوري ، استاني ، شهرستان لنجان و همچنين مسئولين ذوب آهن اصفهان در تالار آهن اين شركت برگزار شد.

مهندس صادقي مديرعامل ذوب آهن اصفهان در اين آیین طي سخناني تغييرات و جابجايي سرمايه هاي انساني در سازمان ها به ويژه واحد هاي صنعتي را موجب افزايش تحرك و پتانسيل در سازمان دانست و گفت : نصرا... فلكي ،‌مديري شريف و فعال است كه در انجام وظايف محوله با تمام توان تلاش نمود .

 وي ضمن قدر دانی و اظهار رضایت از عملكرد مدیر سابق حراست ، غلامعلي قادري مدير جديد حراست شركت را نیز از جمله مديران باتجربه و موفق استان دانست و اظهار اميدواري نمود كه وي با تدابير و برنامه ريزي هاي لازم ، اهداف مورد نظر را محقق سازد .  

 مهندس صادقي تصريح كرد : اقدامات بسيار خوب و اساسي در اين شركت براي حل مشكلات انجام شده است و اقدامات اساسي ديگري نيز بايد صورت بگيرد كه تحول و پيشرفت را به دنبال دارد و قطعاً شاهد بهبود شرايط ذوب آهن خواهيم بود.

مهندس صادقي با اشاره به جنگ اقتصادي و فرهنگي دشمن عليه نظام اسلامي ايران گفت : وظيفه ما اين است كه با روحيه جهادي و انقلابي بر مشكلات ذوب آهن فائق آييم . اين توان وجود دارد و در دوران دفاع مقدس نيز ثابت كرديم كه جوانان ايراني توانايي بسياري دارند و مي توانند كارهاي بزرگ و فراتر از تصور انجام دهند . 

 

ذوب آهن اصفهان  در خط مقدم دفاع از ارزشهاي نظام و انقلاب قرار دارد

قائم مقام مديركل اطلاعات استان اصفهان نيز در اين مراسم گفت : امسال به تدبير مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل نام گذاري شده است و ذوب آهن اصفهان كه در خط مقدم جبهه صنعت كشور قرار دارد در تحقق اقتصاد مقاومتي نقش مهمي ايفا مي كند .

وي افزود : اين شركت زماني تاسيس شد كه در كشور ما صنعت خاصي وجود نداشت و لذا ذوب آهن پيشگام صنعت كشور است و خدمات بسياري به صنعت ارائه نموده است .

وي با اشاره به محورهاي ده گانه اي كه رهبر معظم انقلاب در سخنراني نوروزي خود جهت اقتصاد مقاومتي مطرح نمودند ،‌گفت : بر اساس محورهاي اقتصاد مقاومتي همگي ما وظيفه داريم از توليد ملي حمايت كنيم و تضعيف توليد داخلي در واقع آب ريختن در آسياب دشمن است .

وي افزود : طبق تاكيدات رهبر فرزانه انقلاب  ، مسئولين بايد از توليد ملي حمايت كنند و فضايي به وجود بيايد كه صاحبان سرمايه ، در امر توليد سرمايه گذاري نمايند . ضمن اينكه تحقق اقتصاد مقاومتي مستلزم توجه آحاد ملت در سطوح مختلف به امر توليد است .

صادقي تصريح كرد : در شرايط كنوني ، ذوب آهن اصفهان كه از محورهاي تحقق اقتصاد مقاومتي است در واقع در خط مقدم دفاع از ارزشهاي نظام و انقلاب قرار دارد و لذا حمايت همه جانبه از اين شركت ضرورت بسياري دارد.

نگاه درست مديريت ذوب آهن به حراست

مدير كل حراست استان اصفهان نيز برگزاري اين آیین با شكوه تكريم  و معارفه را نشان دهنده نگاه درست مديريت ذوب آهن اصفهان به امر حراست دانست و گفت : مديريت حراست ذوب آهن اصفهان بايد شناخت كافي نسبت به اهداف و استراتژي هاي ذوب آهن و همچنين تكاليف اين شركت در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي داشته باشد تا بتواند موانع موجود بر سر راه دستيابي به اين اهداف را از پيش رو بردارد .

كاركنان ذوب آهن سربازان خط مقدم امنيت كشور در حوزه اقتصادي هستند

معاون حفاظت پرسنلي سازمان تامين اجتماعي نيز در سخنان خود در اين مراسم ، امنيت اقتصادي را يكي از محورهاي مهم امنيت ملي معرفي نمود و گفت : بهره وري ، اقتصاد دانش بنيان و حضور در بازارهاي جهاني تعدادي از منابع اصلي امنيت اقتصادي كشور هستند .

وي كاركنان ذوب آهن را سربازان خط مقدم امنيت كشور در حوزه اقتصادي معرفي نمود و افزود : فعاليت ذوب آهن در امنيت ملي اثر گذار است چرا كه اين فعاليت نه تنها معيشت و رفاه كاركنان آن را تامين مي سازد بلكه حيات اقتصادي شركت هاي تابعه ذوب آهن نيز در گرو وجود اين شركت است . علاوه بر آن فعاليت ذوب آهن بر خانواده 40 ميليوني تامين اجتماعي نيز اثر گذاراست .

حراست ذوب آهن سربلند و مورد اعتماد همه رده هاي سازماني

فلكي مدير سابق حراست ذوب آهن به عنوان ديگر سخنران اين مراسم گفت : در طول خدمت خود در ذوب آهن تلاش نمودم با همكاري ساير همكاران و مديريت هاي مختلف ،‌فضاي امن ، آسوده و آماده به كار و تلاش در اين شركت ايجاد نمايم كه حاصل كار ، مورد تاييد مديريت عالي شركت نيز قرار گرفت .

حراست ذوب آهن در خدمت پيشرفت اقتصادي شركت

غلامعلي قادري مدير جديد حراست و مشاور عالی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان نيز گفت : اولويت مديريت حراست ،‌حمايت و خدمت به تمام عواملي است كه  كاركرد اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي ذوب آهن را تقويت نمايند .

 وي افزود : حفظ و ارتقاء امنيت سازمان ،‌ افزايش حس امنيت و آرامش دركاركنان و ‌افزايش تعاملات در داخل و خارج از سازمان جهت بهره گيري كامل از ظرفيت هاي شركت از جمله اولويت هاي كاري مديريت حراست خواهد بود .

قادري كه از سال 90 تا 95 مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان اصفهان بود  ،‌تصريح كرد : ذوب آهن اصفهان داراي توانمندترين و متخصص ترين نيروي انساني در صنعت كشور است و يكي از وظايف اصلي حراست ، حمايت از اين سرمايه عظيم و همچنين همدلي و همراهي با آنهاست .

وي با اشاره به اينكه مجموعه توانمند ذوب آهن با همدلي و اتحاد مي تواند بر مشكلات فائق بيايد گفت : بهره وري ، افزايش توليد ، افزايش رضايت كاركنان ،  افزايش ارزش سهام  و مواردي از اين دست در متن فعاليت هاي این شرکت است كه بايد مورد توجه همه ما قرار بگيرد و از پرداختن به حاشيه ها پرهيز كنيم تا شاهد شكوفايي اين شركت باشيم .