لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۸/۱۴

در همايش تقدير از واحد هاي نمونه استان اصفهان با موضوع رعايت حقوق مصرف كننده :
ذوب آهن اصفهان ، شركت برگزيده دريافت تنديس ملي رعايت حقوق مصرف كننده شد

در همايش تقدير از واحد هاي نمونه و برگزيده رعايت حقوق مصرف كننده در سطح استاني و ملي ، ذوب آهن اصفهان با پشتوانه نيم قرن تجربه و تلاش بعنوان شركت برگزيده جهت دريافت تنديس ملي سال 95 مورد تقدير ويژه قرار گرفت و دكتر احسان دشتيانه معاون فروش و بازاريابي این شركت ، لوح تقدير را دريافت نمود .
در حاشيه اين آيين كه با حضور دكتر نوابي معاون وزیر صنعت ،معدن وتجارت و رئيس سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان کشور يك شنبه 14 آبان ماه در محل سالن همایش های اتاق بازرگاني اصفهان برگزار شد ،‌دكتر احسان دشتيانه معاون بازاريابي و فروش شركت با بيان اين كه ذوب آهن اصفهان سال گذشته موفق به كسب تنديس نقره اي حمايت از حقوق مصرف كننده شد و امسال كانديد دريافت تنديس طلايي مربوطه است ، گفت : از سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان كه به واحدهاي  تولیدی وكيفي همچون ذوب آهن اصفهان توجه ويژه دارد قدرداني مي كنم .
وي افزود : ذوب آهن اصفهان از سال 92 تا سال 95 براي چهار سال  پياپي شركت برتر در رعايت حقوق مصرف كننده شناخته شده بود و امسال براي پنجمين سال اين موفقيت را كسب كرد .
معاون بازاريابي و فروش ذوب‌آهن اصفهان عوامل اين موفقيت را بدين شرح بيان كرد : داشتن نام تجاري (برند)، كيفيت محصولات، رعايت مسائل زيست محيطي و بهداشتي، توليد بر مبناي حداقل 50% ظرفيت اسمي، نحوه فروش، تنديس ها و گواهينامه هاي دريافتي،  رعايت قيمت فروش،آمار فروش، ظرفيت واقعي توليد، ميزان صادرات، تحقيق و پژوهش ،  رضايتمندي مشتريان ،  نحوه اطلاع رساني به مشتريان ، خدمات قبل ،‌ حين و پس از فروش و ...
دشتيانه با اشاره به اينكه ذوب آهن هيچ گاه كيفيت را فداي منافع اقتصادي نكرده است ، افزود : ذوب آهن اصفهان از بدو تاسيس به دنبال ايجاد اطمينان در مصرف كننده بوده و اين امر در شعار با اطمينان بسازيد متبلور است . كيفيت همواره اولويت اول ذوب آهن مي باشد و اين امر بالاترين حمايت از مصرف كننده است كه مورد تاكيد مديرعامل و تمامي كاركنان اين شركت مي باشد .
در آيين مذكور كه تعدادي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مسئولين صنعتي استان حضور داشتند ، دكتر نوابي رئيس سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان گفت :  بر اساس ارزيابي هاي صورت گرفته از 23 واحد صنعتي ، 14 واحد لوح تقدير  حمايت از مصرف كننده گان را دريافت نمودند و شش شركت ديگر نيز به عنوان شركت هاي برگزيده دريافت تنديس ملي سال 95 معرفي شدند.
وي توجه به حق الناس و رعايت حقوق مصرف كننده در همه ابعاد را مهم و وظيفه اخلاقي و شرعي توليدكنندگان دانست و گفت : استان اصفهان با توجه به توانمندي هايي كه در اين زمينه دارد بايد در اين حوزه مشاركت بيشتري داشته باشد.
وي با اشاره به شعار غلط " جنس فروخته شده پس گرفته نمي شود " تصريح نمود : هم اكنون شعار " جنس فروخته شده پس گرفته مي شود " در حال نهادينه شدن در جامعه است .
وي گفت : بنگاه هاي صنعتي بايد در جهت افزایش سطح اعتماد مصرف كنندگان تلاش نموده و همه سازمان ها در اين زمينه هم جهت شوند .
دكتر نوابي تبليغات كاذب بعضي از شركت ها را مغاير با منافع جامعه و مصرف كنندگان دانست و گفت : سازمان حمايت از مصرف كنندگان با اينگونه تبليغات برخورد خواهد كرد .
وي كميت، كيفيت و خدمات ،قبل ، حين و بعد از فروش و همچنين پرداخت خسارات اعتماد ، را از جمله نكات مهم براي رعايت حقوق مصرف كننده ذكر نمود و خواستار تشكيل شركت هاي تخصصي صادرات برای حضور جدي و موثر در عرصه رقابت هاي جهاني شد .
در همايش مذكور مهندس احمديه رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت ، سهل آبادي رئيس  خانه صنعت ، معدن و تجارت ايران ، جليلي رييس انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان و بركتين رييس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان اصفهان در خصوص حقوق توليد كننده و مصرف كننده و حذف واسطه ها و ... سخنراني نمودند.
در پایان این همایش از واحد های نمونه استان و برگزیده کشوری تقدیر به عمل آمد.

 


 

 

 
موضوع
نام و نام خانوادگی
آدرس پست الکترونیک شما
آدرس پست الکترونیک گیرنده