لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۳/۱۶

در مراسم گراميداشت سالگرد رحلت امام خميني (ره) و بزرگداشت قيام 15 خرداد در ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

امام خميني(ره) يك نظام مقتدر را ايجاد نمود و اين اقتدار همچنان ادامه دارد

رهنمودها ، تفكرات و شيوه مبارزاتي امام خميني (ره) راهگشاي نسل حاضر است

مراسم گراميداشت بيست و هشتمين سالگرد رحلت جانگداز رهبر كبير انقلاب اسلامي  وبنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و همچنين بزرگداشت قيام خونين 15 خردادماه آغازو طليعه انقلاب اسلامي ايران در روز سه شنبه 16 خرداد ماه سال جاري در محل تالار آهن ذوب آهن اصفهان برگزار گرديد .

در اين مراسم كه مهندس صادقي مدير عامل ، آيت ا...رهبر رئيس دفتر هماهنگي تبليغات اسلامي و جمعي از معاونین ،مديران وبسیجیان وكاركنان قسمت هاي مختلف شركت حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمين سيد حسين بهشتي نژاد رئيس سابق سازمان تبليغات اسلامي استان اصفهان طي سخناني به اهميت ماه صيام و ماه مبارك رمضان و جايگاه قدرتمند رهبري حضرت امام خميني (ره) در تاريخ معاصر پرداخت . وي در بخش اول سخنان خود با اشاره به جايگاه روزه در قرآن و اهميت ماه مبارك رمضان براي مسلمانان گفت : طبق آيات قرآن و احاديث اسلامي ماه رمضان ماه قرآن است و هرچيزي بهاري دارد و بهار قرآن ماه مبارك رمضان است . در قرآن كريم 90 مرتبه عبارت يا ايها الذين آمنوا ذكر شده و اين عبارت مورد خطاب قرار دادن مسلمانان با نوعي احترام و كرامت است و با همين عبارت واجب بودن روزه نيز بر مسلمانان اعلام شده و چنين عبارتي خطاب به مومنان شيريني خاصي به آنها مي دهد . وي افزود : در بعضي از آيات قرآن نيز از روزه با عبارت صبر ياد شده و از مومنان خواسته شده است كه در انواع مسائل اقتصادي ، اجتماعي و معنوي از نماز و روزه كمك بگيرند چرا كه روزه كانون همه مقاومت ها است .

حجت الاسلام والمسلمين بهشتي نژاد در ادامه سخنان خود به موضوع نزول قرآن در ماه مبارك رمضان اشاره كرد و افزود : قرآن كريم در ماه رمضان نازل شده و همواره بين قرآن ، ماه رمضان و دعا و نيايش و روزه داري پيوند خاصي برقرار است . وي باشاره به روايات رسيده از معصومين (ع) جذابيت و جاودانگي قرآن را به لحاظ فرا زماني بودن آن دانست و گفت قرآن زمان را درنورديده و براي همه زمان ها و همه انسان ها در طول تاريخ نازل شده است و به همين جهت با هر بار مراجعه به اين كتاب بزرگ الهي با نكات جديد و پيام نويني مواجه مي شويم .

سخنران اين مراسم در ادامه با اشاره به بيست و هشتمين سالگرد رحلت ملكوتي امام خميني (ره) و قيام خونين 15 خرداد گفت : امام خميني (ره) با توجه به شخصيت ديني و مرجعيت خود از قرآن الگو گرفته و با شخصيت قرآني وارد مبارزه با رژيم شاه شد و انقلاب اسلامي را از 15 خرداد 1342 آغاز نمود و به پيروزي رساند و هم اكنون نيز گر چه پيكر جسماني وي در بين ما حضور ندارد ولي روح و فكر ؛ خط و راه ؛ رهنمودها وشيوه مبارزاتي او در جامعه برقرار است و راهگشاي نسل حاضر است .

وي افزود امام خميني يك نظام مقتدر را ايجاد نمود و اين اقتدار همچنان ادامه دارد و انقلاب اسلامي به دست حضرت مهدي (عج) سپرده خواهد شد چرا كه اين نظام بر اساس ايمان به خدا و متكي بر قدرت الهي پايه ريزي شده و امام خميني (ره) در طول مبارزه هرگز نترسيد و در شب 15 خرداد كه او را بازداشت كرده و به زندان منتقل  مي كردند بدون ترس با ماموران همراه بود وحتي به آنها دلداري ميداد. امام خميني (ره) به گفته شهيد مطهري به چهار موضوع ايمان داشت و شر ط موفقيت اونيز در همين موضوعات بود . اول به پروردگار خود ايمان داشت و دوم به هدف مبارزه خود ، سوم به طريق و راه مبارزه و چهارم به وعده هاي الهي ايمان داشت و به همين جهت پيروزي انقلاب اسلامي وحماسه هايي مانند آزادي خرمشهر را لطف الهي معرفي مي كرد . حجت الاسلام و المسلمين بهشتي نژاد در پايان سخنان خود ضمن دعوت همگان به صبر و مقاومت در برابر مشكلات و حضور هميشگي در صحنه هاي دفاع از انقلاب اسلامي جانشيني مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... خامنه اي به جاي حضرت امام (ره) را لطف الهي دانست و گفت : همه بايد خداي بزرگ را شاكر باشيم كه با حضور رهبري در سال هاي طوفاني، انقلاب ما حفظ شده و نقشه راه براي ادامه انقلاب توسط ايشان به ملت نشان داده شده است .