لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۱۰/۱۹

زمین چمن مصنوعی بهرام عاطف در باشگاه ذوب آهن اصفهان افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی بهرام عاطف در مجموعه شفق باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان به بهره برداری رسید.این زمین، شنبه 18 دی ماه در مراسمی با حضور مهندس صادقی مدیرعامل و تنی چند از مسئولین ذوب آهن اصفهان ، مسئولین ورزش استان و پیشکسوتان فوتبال به بهره برداری رسید.

مهندس صادقی در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت  : این پروژه بر اساس اقتصاد مقاومتی شکل گرفت چرا که بخش اعظم  آن با توان داخلی ذوب آهن اصفهان و معاونت بهره برداری این شرکت ساخته شد و تنها چمن مصنوعی آن خریداری گردید که در مجموع هزینه چندانی نداشت و بازگشت سرمایه آن هم بسیار سریع خواهد بود .وی افزود : دیگر پروژه های عمرانی در عرصه ورزش نیز تا جایی که با پتانسیل داخلی ذوب آهن امکان پذیر باشد ، در دستور کار قرار دارد .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بیان داشت : این ابتکار زیبایی بود که توسط باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن صورت گرفت و این زمین به نام بهرام عاطف که از پیشکسوتان نامی فوتبال کشور و استان اصفهان است نامگذاری گردید .

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نیز در این مراسم گفت: زمین چمن مصنوعی از ملزومات هر باشگاهی در جهان است. بسیاری از فضاهای ورزشی که در حال حاضر همشهریان در آن‌ها فعالیت می‌کنند در دوره اول مدیریت احمد صادقی در شرکت ذوب‌آهن ساخته شد و در دوران دوم مدیریت صادقی و با حمایت‌های وی و معاونان ایشان، شاهد افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه شفق هستیم.آذری افزود : زمین چمن عاطف، شاه بیت پروژه‌های عمرانی باشگاه ذوب‌آهن است که بعد از یک سال به درآمدزایی خواهد رسید.

وی اظهار کرد: باشگاه ذوب‌آهن از سال 88 تا 92 کمترین پروژه عمرانی را داشت ولی از سال 92 تاکنون پروژه‌های زیادی به بهره‌برداری رسیده که شاه بیت آنها زمین چمن بهرام عاطف است.

آذری افزود: با توجه به بازدیدهایی که از تمرینات تیم‌های پایه باشگاه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که به یک زمین چمن مصنوعی نیاز داریم و در فاز بعدی هم گسترش زمین چمن‌های طبیعی، مصنوعی و بهبود زمین فولادشهر را در دستور کار خود خواهیم داشت.مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: برق‌رسانی استاندارد به زمین چمن ملت، از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی گفت: زمانی که در لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم بنیادکار ازبکستان بودیم، این تیم قصد داشت در زمین فولادشهر تمرین کند که با مخالفت AFC روبه رو شد و ما زمین ملت را در اختیار آنها قرار دادیم، بنابراین لازم بود که زمین چمن ورزشگاه ملت تجهیز شود.

آذری بیان کرد: زمین چمن مصنوعی بهرام عاطف به پنج دلیل ساخته شد که اولین دلیل، توجیه اقتصادی بود چون اگر بخواهیم برای تمرین و مسابقات همه تیم‌های ذوب‌آهن در طول سال زمین اجاره کنیم، باید 800 میلیون تومان بپردازیم ولی این چمن در طول یک سال بازدهی دارد و بعد از یک سال نیز به درآمدزایی می‌رسد.وی افزود: دومین دلیل، مسائل فنی است و تیم‌ها و مربیان ما نیاز به زمین با کیفیت دارند تا بتوانند تاکتیک‌ها و تکنیک‌های فوتبال را براحتی در زمین پیاده کنند.

وی اظهار کرد: سومین دلیل احداث زمین چمن مصنوعی مجموعه شفق، پیشگیری از آسیب‌ شدید بازیکنان بود زیرا پس از اتفاقاتی که سال گذشته برای برخی بازیکنان ما افتاد به این نتیجه رسیدیم که استفاده از زمین‌های بی‌کیفیت حتی باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان تیم‌های پایه ما هم شده است.آذری گفت: مسائل زیست محیطی، چهارمین دلیل احداث این زمین چمن مصنوعی بود چون اصفهان با معضل بی‌آبی شدید روبه رو است.وی افزود: پنجمین دلیل هم این است که این زمین کاملاً در اختیار خودمان است.

زمین چمن مصنوعی استاد بهرام عاطف ذوب آهن اصفهان با همت باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن و شرکت سهامی ذوب آهن و با تایید فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) و با استاندارهای روز دنیا به بهره برداری رسیده است.

باشگاه ذوب آهن در مراسم افتتاح این زمین از بهرام عاطف پیشکسوت و مربی پیشین این باشگاه و مهدی ابرنیرویی داور پیشکسوت فوتبال ایران و همچنین مهندس اردشیر افضلی معاون بهره برداری ذوب آهن که در ساخت این زمین چمن مصنوعی نقش مهمی ایفا نمود تقدیر و تجلیل کرد.