لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۰۹/۱۶

در آیین تجلیل از دانشجویان برتر شرکت عنوان شد  :

همدلی دولت و مردم نوید بخش آینده روشن است

در آستانه روز دانشجو نشست بصیرتی با موضوع انقلابی گری ، جهاد کبیر و اقتصاد مقاومتی به همراه آیین تجلیل از دانشجویان برتر شرکت به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ، مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی و روابط عمومی شرکت دوشنبه 15 آذر ماه با حضور دکتر محمد حسن قدیری ابیانه سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک و استرالیا و موسس انجمن نخبگان جهان اسلام ، مهندس علمداری مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت ، سرهنگ پرویز امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تند گویان ، سید حمید حسینی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی و سایر مسولین شرکت در تالار آهن برگزار گردید .

دکتر قدیری ابیانه گفت : با توجه به شرایط کشور باید اقتصاد مقاومتی را مد نظر قرار داده و با واقع گرایی اهداف قابل دسترس را معیین نمود و سپس از وضع موجود به سمت شرایط مطلوب حرکت کرد.

وی سخنان خود را با طرح این سوال که اگر از در آمد حاصل از نفت به خوبی بهره برداری می شد یا در آینده مدیریت شود می توان مشکل اشتغال ، رفاه ، ازدواج ، معیشت ، مسکن ، درمان و سایر مسایل را برطرف کرد ؟ پیوند داد و افزود : کشور ایران غنی از منابع مختلف مانند معادن ، صنایع پتروشیمی ، فولاد و ... است لذا در اذهان مردم چنین رقم خورده است که از درآمد حاصل از نفت باید کلیه مشکلات برطرف شود و دولت را مسئول برطرف نمودن هزینه ها بر می شمارند ، در حالی که در دنیا مردم می دانند آنها باید هزینه های دولت را تامین نمایند .  

موسس انجمن نخبگان جهان اسلام تصریح کرد : این تصور ، کم کاری و توقع زیاد از دولت را در پی داشته است. مردم تصور دارند اگر بودجه به نحو مطلوب تنظیم و اجرا شود می توان مشکلات را بر طرف کرد. اگر بهترین شرایط حاکمیتی بر کشور حکمفرما باشد اما مردم به وظایف خود عمل نکنند به نتیجه  مطلوب نخواهیم رسید اما مردم برای خود وظیفه ای قائل نیستند .

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد : کشور مانند قطاری نیست که دولت لکوموتیو و مردم مسافر آن باشند بلکه مانند یک کشتی پارویی است که مدیریت ها و دولت ها حکم کاپیتان را دارند و مردم هم پارو زن این کشتی محسوب می شوند. اگر هر دو هماهنگ باشند و وظیفه خود را به خوبی انجام دهند موانع برطرف شده و به مقصد خواهیم رسید .

دکتر قدیری ابیانه در بخش دیگری از سخنان خود به مبحث تورم و مهار آن پرداخت و گفت : به رغم مشکلات اقتصادی فراوان ما در ایران از انرژی ها و مواهب الهی به نحو مطلوب استفاده نمی کنیم و اسراف زیادی داریم که این موضوع نیز مشکلات بسیاری را ایجاد می کند . عامل تورم ، عرضه و تقاضا است . افزایش عرضه ، کاهش تقاضا ( کاهش اسراف ) و در مجموع رعایت الگوهای مصرف و همچنین افزایش ساعت کاری مفید و بهره وری اثر ضد تورمی در پی دارد .

شایان ذکر است در پایان این نشست از دانشجویان برتر شرکت با حضور مسئولین حاضر تشکر و قدردانی شد که اسامی آنها به شرح ذیل است :

عليرضا  عباسي شاغل در مديريت نورد، دفتر فني ،‌ دانشجوي دكتراي مكانيك (ساخت و توليد ) در دانشگاه كاشان .

محمدعلي معظم شاغل در مديريت مهندسي نت ، دانشجوي دكتراي مكانيك ( ساخت و توليد ) در دانشگاه  كاشان .

محسن جعفري شاغل در مديريت نورد،  دانشجوي ارشد مكانيك ( ساخت و توليد ) در دانشگاه آزاد خميني شهر.

محمود بخشنده شاغل در مديريت كوره بلند ، دانشجوي رشته متالورژي در دانشگاه علمي كاربردي .

مسعود افلاكي شاغل در مديريت توليد وتوزيع برق،  دانشجوي ارشد مهندسي برق  در دانشگاه آزاد.

علي شيرالي دانشجوي رشته برق در دانشگاه صنعتي شريف  فرزند ايرج شيرالي مجري طرح خانه سازي شركت و خانم زمانيان فر سرپرست برنامه ريزي وتعالي سازماني در مديريت مهندسي صنايع .  

بهناز صالحي فروز شاغل در مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست ،‌دانشجوي دكتراي زيست شناسي در دانشگاه شيراز .