لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۰۷/۰۵

 

مديرعامل ذوب آهن در آیین تجلیل از فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان شاغل در اين شركت :

ذوب آهن با روحيه ايثار و شهادت و اقتصاد مقاومتي در مسير پيشرفت

در ایام هفته دفاع مقدس ، طي دو برنامه در چهارم مهرماه آیین تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در ذوب آهن اصفهان و ششم مهرماه آيين تجليل از فرزندان جانبازان شاغل در شركت با حضور مهندس صادقی مدیرعامل شرکت ، حجت الاسلام و المسلمين حاج حسن موذني نماينده ولي فقيه در جنگال( حوزه هاي جنگ الكترونيك ) سپاه ، اميرسرتيپ خلبان باقري فرمانده پایگاه چهارم رزمی و پشتیبانی هوا نيروز اصفهان  ، حسین سیستانی معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداری ، داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، ابراهیم یزدی مشاور استاندار در امور ایثارگران ، محسن سجاد فرماندار شهرستان لنجان و تنی چند از معاونين و مشاورين مديرعامل شرکت به همت سرپرستي امور شهدا، جانبازان و ايثارگران و روابط عمومي شركت در تالار کوثر برگزار شد .

مهندس صادقی در اين آيين تجليل از فرزندان شاهد شاغل شركت طي سخناني ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس ، گفت : دوران دفاع مقدس به قبل از انقلاب و جان فشانی های آن زمان باز می گردد . شایسته است از شهیدان والا مقام آن روزهای سخت که امروز هرچه داریم ثمره خون آنهاست ، یاد کنیم. انشاا...  همه لایق باشیم و قدر این عزیزان را با عملیاتی نمودن مسئولیت های سنگینی که بر دوش ما نهاده شده است ، بدانیم.

روزهای سخت دیروز ، زمان حال را ترسیم نموده است

وی افزود : در دوران انقلاب سختی های بسیار زیادی بر مردم تحمیل شد . دانشجویان ، اجازه بازدید از کارخانه هایی که با سرمایه کشور و همت نیروهای داخلی ساخته می شد را نداشتند و یا بازدید عمومی و بسیار کوتاه و بدون بررسی تخصصی انجام می گرفت . نباید آن دوران و خون شهیدان هیچگاه فراموش شود زیرا روزهای سخت دیروز ، زمان حال را ترسیم نموده است.

مدیرعامل شرکت تصریح کرد : جنگ هنوز تمام نشده است ، تا پیروزی کامل اسلام و ایجاد حق و عدالت در جهان ، این جنگ همچنان ادامه دارد مگر اینکه ما تسلیم شویم و از آنچه که برای دفاع  از آن جنگیدیم ، بگذریم که بعید است در دل انسان هایی که روزي حماسه ساز انقلاب بودند ، حتی چنین تصوری ایجاد شود. دستاوردهای آن دوران بسیار ارزشمند است و نمی توان به هیچ عنوان از آن ثروت گرانبها گذشت و برای حفظ آن تا پیروزی کامل باید جنگید.

صادقی ادامه داد : مدتی با جنگ فیزیکی و حمله عراق و دسیسه های متعدد دیگر روبه رو بودیم ، سپس جنگ با پیروزی تمام شد اما خاتمه نیافت و همچنان نیز تا به امروز جنگ فیزیکی ادامه دارد ، نمونه آن شهدای مدافع حرم هستند . این رشادت ها ، غیرت ایرانیان را نشان می دهد که اجازه نمی دهند جنگ ، به مرز کشور کشیده شود و خارج از مرزهای کشور جنگ ادامه دارد. برای  دفاع همیشه باید با امکانات کامل آماده باشیم.

انقلاب اسلامی در دل مردم ریشه زده است و نسل امروز نیز راه پدران و مادران خویش را ادامه می دهند

وی از جبهه اقتصاد به عنوان بزرگترین جبهه جنگ نام برد و خاطر نشان کرد : آمریکا تلاش بسیاری کرد که این انقلاب و جهان همراه آن را با روش های متعدد مانند قیمت نفت ، تحریم های ظالمانه و ...  نابود کند تا مردم بر اثر فشار يا تجمع در خیابان ها نظام را با مشکل مواجه سازند ، اما موفق نشدند. جبهه فرهنگ را در پیش گرفت تا نسل آینده نابود شود و در کنار ماهواره ها فرهنگ مبتذل را در کشور ترويج نماید و از این طریق ریشه این انقلاب را نابود کند اما نتوانست. زوار حضرت امام رضا (ع) در مشهد مقدس ، به عنوان یک نمونه خود ، مبین اعتقادات دینی و مذهبی مردم و جوانان این مرز بوم است. انقلاب اسلامی در دل مردم ریشه زده است و نسل امروز نیز راه پدران و مادران خویش را ادامه می دهند.

مدیرعامل شرکت اظهار کرد : دشمن در ادامه مبحث انرژی هسته ای وهشت سال تحریم ظالمانه را در پیش گرفت ، موضوعی که در دنیا رخ نداده است . اما با درایت و اندیشه مقام معظم رهبری در برابر اين دسيسه نيز به خوبي مقاومت شد ونظام اسلامي سربلند بيرون آمد . 

مديرعامل شركت همچنين در آيين تجليل از فرزندان جانبازان شاغل در شركت نيز طي سخناني با اشاره به اینکه هم اكنون استكبار جهاني ، جنگ اقتصادی عليه كشور ما به راه انداخته است ، گفت : در این راستا ذوب آهن نیز با مشکلاتی نظیر فروش محصول و تامین نقدینگی رو به رو شده است. خوشبختانه با تلاش های همکاران و خانواده بزرگ شرکت ، حرکت رو به پیشرفتی را در مجموعه ایجاد نمودیم تا بتوانیم وظیفه خود را نسبت به همکاران خود انجام دهیم . عدالت باید اجرا شود و حقوق پرسنل نیز پرداخت شود اما این موارد با وجود اينكه در حال جنگ اقتصادي هستيم ،  صورت مي گيرد . همچنان که در جبهه های جنگ پیروز شديم ، امروز نیز باید در جبهه اقتصاد با سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی برای پیشرفت مبارزه کنیم.

وی اضافه کرد : تلاش کارکنان سخت کوش ذوب آهن سبب شد زیان شرکت به صفر برسد و روند مثبت را در پیش بگیرد به طوري كه بیلان شش ماهه ذوب آهن امسال علي رغم هزینه های بالای مالی به سود دهی رسیده است. این مدت که در بحران شدید بودیم ، نتوانستیم آنچه را که باید نسبت به کارکنان انجام دهیم اما خوشبختانه توان ذوب آهن در حال افزايش است و با شادابی و همتی که در بدنه ذوب آهن ایجاد شده است فعالیت ها تسریع خواهد شد.

صادقی ذوب آهن اصفهان را برندی صنعتی و نام آشنا برای ایران عنوان نمود و گفت : اميد است با برنامه ریزی های صورت گرفته ، و حمايت دولت و تلاش و کوشش شما و سایر عزیزان چالش های شرکت حل شود و در درجه اول پرداخت بدهی های بانکی انجام گیرد و پس از آن بدهی 6 هزار میلیارد تومانی که خارج از توان و پتانسیل موجود شرکت است برطرف شود . اميدوارم بر اين اساس از محل سود در مرحله اول ذوب آهن را آباد و سپس به عدالت اجتماعی و کرامت انسانی بپردازيم که بزرگترین ارزش ها و علت وجود ما در این دنیا است .

وي افزود : امسال در شرایط خوبی هفته دفاع مقدس را جشن می گیریم . اعیاد بزرگ  قربان و غدیر را پشت سر گذاشتیم ،آیین کربلا ، رشادت ها ، شجاعت و اقتدار آن را نیز پیش رو داریم . در اینجا ضمن بزرگداشت سالروز دفاع مقدس،  همگي  باید با بزرگان و رزمندگاني که نظام جمهوری اسلامی را ایجاد کردند و براي پایداری آن جنگیدند و امروز جانباز شدند بيعت كنيم .

در ابتدای این آیین ها نیز موسي سلیمانی سرپرست امور شهدا ، جانبازان و ایثارگران شرکت ضمن تبریک هفته دفاع و خیر مقدم به حاضرین در این آیین ، توضیحات مبسوطی را در خصوص رشادت های دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و ايثارگران بیان نمود.  شايان ذكر است اين آيين ها با برنامه هاي فرهنگي و اجراي مسابقه همراه بود.