لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۰۶/۳۱

در آغازين روز بزرگداشت هفته دفاع مقدس و با حضور سردار استكي در ذوب آهن اصفهان عنوان شد :

حمایت مسئولین و کارکنان ذوب آهن از جبهه مقاومت و کمک برای زیر ساخت های اماکن مذهبی سوریه

همایش حمایت ازجبهه مقاومت و جمع آوري كمك هاي نقدي كاركنان ذوب آهن اصفهان براي بازسازي زیر ساخت های اماکن مذهبی (مساجد)سوريه با حضور سردار جواد استكي فرمانده قرارگاه عملياتی سيد الشهدا استان اصفهان ، سرهنگ حسين انوري مسئول بسيج سازندگي سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان ، به همت حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان روز چهارشنبه 31 شهريور ماه سال جاري و همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس  در تالار تشريفات روابط عمومي برگزار گرديد.

در اين همايش که مهندس صادقی مدير عامل و جمعي ازمسولین ، مديران و كاركنان شركت حضور داشتند ، سردار جواد استكي  با گراميداشت ياد و خاطره شهداي اسلام و دفاع مقدس بویژه 286 شهيد گرانقدر ذوب آهن اصفهان ، فرا رسيدن هفته بزرگداشت دفاع مقدس را به حاضرين تبريك گفت و از تلاش ذوب آهن براي برگزاري برنامه هاي دفاع مقدس در هر سال قدردانی نمود . وي با ذكر خاطراتی از روزهاي اول جنگ تحميلي عراق عليه ايران گفت در روز  31 شهريور ماه سال 59 در پادگان غدير بوديم كه به ما زنگ زدند و گفتند عراق به ايران حمله كرده و در ساعت 2 بعدازظهر هواپيماي آنها به اصفهان مي آيد و پدافند آماده باشد و همين طور هم شد و در ساعت دو نيم بعداظهر هواپيماهاي عراق پالايشگاه اصفهان را بمباران كردند .

قبل از شروع جنگ نيز اتفاقات نظامي بزرگي در كردستان به وقوع پيوست و فرمان حضرت امام خميني (ره ) و رشادت شهيد چمران بود كه كردستان را از چنگ دمكرات ها و كوموله ها نجات داد . ضد انقلاب هم اكنون نيز در ادامه جنايت هايش با همكاري منافقين و عربستلان مشغول توطئه هستند .

سردار استكي در ادامه از حوادث روزهاي اول جنگ تحميلي، اشغال خرمشهر ، محاصره آبادان و پيشروي عراق تا 20 كيلومتري اهواز  سخن گفت و اهميت نقش توكل به خدا ، ايمان رزمندگان ،تبعيت از فرماندهي ، صلابت و شجاعت حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... خامنه اي و فداكاري فرماندهان و نيروهاي ارتش و سپاه، جهاد ، بسيج و ديگر نيروهاي مسلح و اقشار مردم  در پيروزيهاي جنگ را مورد تجريه و تحليل قرار داد .

وي همچنين خدمات ذوب آهن در دوران دفاع مقدس ( اعزام نيرو ، ساخت سنگرها ، پل ها و ساختن قطعات نظامي) را يادآور شد و مورد ستايش قرار داد .

اين فرمانده ارشد سپاه در ادامه با اشاره به توطئه هاي استكبار جهاني و شكل گيري داعش در لبنان ، سوريه ، عراق  و يمن گفت : توطئه موجود در كشورهاي مذكور ادامه همان جنگ عراق عليه ايران است و اين نگراني استكبار جهاني از اسلام و مسلمانان را نشان مي دهد كه از آن به عنوان اسلام هراسي ياد مي شود.سردار استكي افزود : دشمن با جنگ 33 روزه در لبنان مي خواست حزب ا... را جمع كند وبه دنبال آن دولت سوريه و عراق را نابود كند كه خوشبختانه با رشادت مردم اين كشورها و كمك هاي مالي جمهوري اسلامي ايران و مردم پاكستان ، افغانستان و غيره اين توطئه ها با شكست مواجه شد .

وي در پايان گفت مردم سوريه و مناطق آزاد شده اين كشور دچار مشكلات مالي فراوان بوده و در زمينه  غذا و دارو مشكل داشته و زيرساخت هاي اين مناطق تماما تخريب شده و نياز به كمك مالي همكاران دارد .

در ادامه اين برنامه سرهنگ حسين انوري مسئول بسيج سازندگي سپاه صاحب الزمان (عج) نيز گفت فرهنگ جهاد و شهادت  مقاومت از ايران به تمام جهان و در بين مردم لبنان ، سوريه ، عراق و يمن و غيره گسترش يافته و مجاهدت هاي مشورتي ايران دشمن را به زانو درآورده است و در تمام جبهه هاي ايجاد شده دشمن راهي جز فرار ندارد .

وي از رشادت مردم نبل و الزهراي سوريه گفت كه شيعه هستند طي سالهاي مقاومت شهداي زيادي تقديم اسلام كرده اند و هم اكنون ساختن و بازسازي مساجد اين دو شهر به عهده اصفهان گذاشته شده و كمك هاي ذوب آهن به اين امر نيز به زودي جمع آوري و ارسال خواهد شد .

در پايان اين مراسم فرم هاي جمع آوري داوطلبانه كمك به سوريه در بين همكاران توزيع شد و بر اساس فرم مذكور و به نيت 14 معصوم (ع) هر نفر از همكاران رضايت مي دهد كه ماهيانه مبلغ 14 هزار تومان تا سقف 336 هزار تومان به صورت كسر از حقوق و مزاياي خود براي كمك به بازسازي زيرساخت هاي اماكن مذهبي ( مساجد ) سوريه اختصاص يابد .