لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۰۶/۳۱

سردار استکی فرمانده قرارگاه عملياتی سيد الشهداي استان اصفهان :
اقدام ذوب آهن اصفهان براي ساخت مجموعه بناي يادمان شهدا ، موزه و نمايشگاه دستاوردهاي دوران دفاع مقدس بسيار قابل تقدير است

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و يك روز پس از عيد سعيد غدير خم و هفته ولايت ، آيين ويژه كلنگ زني بناي يادمان شهدا ، موزه و نمايشگاه دستاوردهاي ذوب آهن اصفهان در دوران دفاع مقدس به منظور پاسداشت مقام والاي شهداي گرانقدر اين شركت و حفظ و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت با حضور سردار جواد استكي  فرمانده قرارگاه عملياتی سيد الشهداي استان اصفهان ، سرهنگ حسين انوري مسئول بسيج سازندگي سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان ، احمد صادقي مدير عامل و جمعي از مسئولان ،بسیجیان و كاركنان شركت برگزار گرديد .
سردار استكي پس از اين آيين و در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص ساخت بناي مذكور گفت : تصميم و اقدام مديريت عالي ذوب آهن اصفهان براي ساخت اين مجموعه كه به منظور حفظ ارزشهاي دفاع مقدس صورت مي گيرد بسيار قابل تقدير است و اميدوارم با همت مديريت و كاركنان اين مجتمع عظيم صنعتي شاهد افتتاح آن باشيم .
وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري مبني بر اينكه ياد و خاطره شهداي گرانقدر بايد همچون هوايي كه تنفس مي كنيم در جامعه پراكنده باشد ، گفت : قطعاً ساخت اين مجموعه ارزشمند ، براي اين كارخانه و تلاشگران آن بركات بسياري به همراه دارد .
ذوب آهن  اصفهان يكي از سنگرهاي مهم مقابله با هجمه اقتصادي دشمن است
سردار استكي با تاكيد بر اين نكته كه فرهنگ ايثار و شهادت در ذوب آهن نهادينه شده است ،تصريح كرد : امروز دشمنان ما در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران به جنگ اقتصادي روي آورده اند و ذوب آهن يكي از سنگرهاي مهم مقابله با هجمه اقتصادي دشمن است كه با تكيه بر تلاشگران متخصص خود در اين جهاد نيز همچون دفاع مقدس سربلند بيرون مي آيد .
فرمانده قرارگاه عملياتی سيد الشهداي استان اصفهان با تمجيد از روحيه جهادي و انقلابي مديرعامل ذوب آهن افزود : اميدوارم با اين روحيه جهادي و انقلابي و با همت تمام كاركنان ذوب آهن ، اين شركت با شيوه هاي مبتني بر اقتصاد مقاومتي از مشكلات كنوني فاصله گرفته و شاهد پيشرفت روز افزون آن باشيم .
وي با اشاره به تعداد كثير ايثارگران در ذوب آهن گفت : مطابق فرمايش امام (ره) ، هر مجموعه اي كه از تفكر و فرهنگ بسيجي برخوردار باشد ،  قطعاً موفق خواهد بود و اين امر در مورد این مجموعه بزرگ اقتصادی صدق مي كند .
جهاد ، ايثار و شهادت هرگز پايان نيافته است
احمد صادقي مديرعامل شرکت نيز در اين آيين طي سخناني به خدمات ذوب آهن اصفهان در دوران انقلاب اسلامي و دفاع مقدس اشاره كرد و گفت : جهاد ، ايثار و شهادت هرگز پايان نيافته است چرا كه دشمن همچنان به دشمني خود ادامه مي دهد و با پايان جنگ تحميلي ، شاهد هجمه هاي فرهنگي و اقتصادي دشمن هستيم . لذا تلاش مي كنيم در ذوب آهن اصفهان با انجام فعاليت هاي مختلف راه شهدا تداوم يافته و فرهنگ ايثار و شهادت ترويج يابد .
وي ابراز اميدواري نمود كه با حضور جمع حاضر ، در آينده نزديك شاهد افتتاح اين مجموعه باشيم و افزود : اميدوارم اين مجموعه با سرعت و همچنين با شكوه و زيبايي خاصي ساخته شود تا در شان و منزلت شهداي والامقام باشد.
شهداي گرانقدر ما ، درخت ايثار و مقاومت  را با خون خود آبياري نمودند
علمداري مشاور فرهنگي ، اجتماعي مديرعامل نيز طي سخناني در اين آيين گفت : شهداي گرانقدر ما ، درخت ايثار و مقاومت  را با خون خود آبياري نمودند كه امروز شاهد بالندگي آن در قالب مقاومت در برابر استكبار جهاني در همه جاي دنيا هستيم .
وي افزود : با توجه به اينكه ذوب آهن 286 شهيد و تعداد كثيري جانباز ، آزاده و ايثارگر به نظام اسلامي تقديم نموده است ، بر آن شديم تا با مجموعه و بنايي ارزشمند و نماد و موزه اي باشكوه براي شهدا و همچنين دستاوردهاي ذوب آهن در دوران دفاع مقدس بسازيم كه در شأن مقام والاي شهداي گرانقدر باشد .
مشاور فرهنگي ، اجتماعي مديرعامل تصريح كرد : اميدوارم اين بنا مكاني مقدس براي نسل هاي آينده باشد و ضمن تداوم راه شهدا ، ياد و خاطره ايثارگري آنها براي هميشه زنده بماند.
وي با اشاره به اينكه مجموعه مذكور در فضايي به مساحت سه هكتار ساخته مي شود گفت : در موزه دفاع مقدس ، رشادت ها وايثارگري هاي شهداي ذوب آهن اصفهان در معرض ديد عموم قرار مي گيرد و همچنين آثار ،‌وصيت ها و هرآنچه كه از اين دلاورمردان باقي مانده است در موزه قرار داده مي شود . اين موزه با متدهاي جديد به گونه اي ساخته مي شود كه به خوبي فضاي دوران دفاع مقدس را به بازديدكنندگان منتقل سازد و بيانگر روحيه معنوي ، شهامت ، شجاعت و ايثارگري شهدا باشد واين فرهنگ ايثار و شهادت به خوبي به نسل هاي بعد منتقل شود .
علمداري گفت : اين فعاليت ها در محيط هاي سرپوشيده و باز صورت خواهد گرفت و تنديس شهداي شاخص نيز ساخته مي شود . البته شهدا زنده هستند و نزد خداوند روزي دارند و مقام آنها نزد پروردگار يكسان است اما جهت شهدايي كه شناخته شده تر هستند و جزء سرداران مي باشند تنديس و جايگاه خاص ساخته مي شود .
وي با اشاره به اينكه در اين مجموعه ،‌ادوات جنگي نيز در محيط هاي باز قرار داده مي شود ، گفت : يك فعاليت بسيار مهم ديگر ،‌ ايجاد ‌يك قرار گاه فرهنگي در اين مجموعه است تا مركزي براي فعاليت هاي فرهنگي و توليد و ارسال پيام هاي فرهنگي باشد  .
مشاور فرهنگي ،‌اجتماعي مديرعامل با بيان اينكه در ذوب آهن ، سالن اجلاس نداريم ، اظهار داشت : در كنار اين مجموعه يك سالن اجلاس نيز احداث مي شود تا هنگام حضور مقامات و مسئولين كشوري ، جلسات و بازديد هاي مهم در اين محل صورت گيرد . اميد است به بركت شهداي گرانقدر ، شاهد پيشرفت اين مجتمع عظيم صنعتي باشيم .