۱۳۹۸/۰۲/۲۸

امام جمعه زرین شهر در خطبه نماز جمعه :

همدلی و وحدت کنونی بین مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان نوید بخش آینده ای روشن است

حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر در خطبه نماز جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) گفت : این امام عزیز همراهی و پشتیبانی بسیار خوبی از فقرا و مستمندان داشتند و به کریم اهل بیت معروف هستند.

وی افزود : در هر مسئولیتی که قرار داریم نیاز است قشر مستضعف مورد توجه قرار گیرند و اصل عدالت و برابری در بین مردم به معنای واقعی پیاده سازی شود.

با برادری و تعامل در راستای تحقق اهداف تلاش کنیم تا همگان از ثمرات آن بهره مند شوند

امام جمعه زرین شهر خاطر نشان کرد : پیامبر اکرم (ص) بین مومنین عقد اخوت و برابری برقرار نمودند و بدون توجه به مسائل تفرقه برانگیز مقصد و هدف را در رأس قرار دادند. ما نیز می توانیم با برادری و تعامل در راستای تحقق اهداف تلاش کنیم تا همگان از ثمره آن بهره مند شوند.

همدلی و وحدت بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان وجود دارد و این مهم نوید بخش آینده ای روشن است

حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان ضمن تشکر از حضور مدیرعامل ذوب آهن در آیین نماز جمعه و رویکرد مردمی و تعاملی ایشان خاطر نشان کرد : خوشبختانه همدلی و وحدت بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان وجود دارد و این مهم نوید بخش آینده ای روشن برای هر دو بخش است زیرا تفرقه و جدال هیچگاه ثمره ارزشمند در پی ندارد.

وی تصریح کرد : تعداد 5800 نفر از مردم شهرستان در ذوب آهن اصفهان شاغل هستند،چندین برابر این رقم نیز از این صنعت مادر بازنشسته شدند و گروهی دیگر نیز به نحوی با آن در ارتباط هستند و معیشت آنها تأمین می شود . اگر مشکل این صنعت و سایر صنایع شهرستان در ابعاد مختلف برطرف شود قطعاً توسعه و شکوفایی متقابل رقم می خورد و این مهم در سایه همدلی و همراهی محقق می گردد. بدین منظور جلسات هم اندیشی با حضور مسئولین صنایع شهرستان،نخبگان و سایر اقشار به صورت هفتگی برگزار می شود تا بتوانیم با هم افزایی مضاعف و بهره مندی حداکثری از فرصت ها برای مسائل صنعت و شهرستان تبادل نظر داشته باشیم.

نشست تعاملی مسئولین ذوب آهن و شهرستان لنجان

پس از خطبه های نماز جمعه ، نشست تعاملی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان ، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن ، خدامراد صالحی فرماندار شهرستان و تعدادی از دیگر مسئولین و شهروندان شهرستان لنجان برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان ضمن تشکر از حضور مدیرعامل ذوب آهن در این نشست گفت : حضور مهندس یزدی زاده در این نشست بسیار ارزشمند است و زمینه تعامل بیش از پیش را در خصوص مسائل صنعت و مردم فراهم می نماید.چنین حضوری تاکنون سابقه نداشته است.

وی افزود : در شهرستان لنجان فارغ التحصیلان بسیاری در رشته های مختلف داریم که می توان به نحو مطلوب از دیدگاه ها و تخصص این نخبگان در جلسات هم اندیشی با حضور مسئولین در راستای هم افزایی و پیشرفت بهره گرفت.

خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرعامل شرکت در این نشست گفت : از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مسئولین نظام از جنس مردم هستند و از همواره در بین مردم حضور دارند.

وی افزود : ذوب آهن بخش مهمی از پیکره شهرستان لنجان است و مشکلات این صنعت و مردم جدایی ناپذیر هستند.تعامل بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان و ذوب آهن وجود دارد و این مهم زمینه رشد و شکوفایی را فراهم می نماید .

فرماندار شهرستان لنجان خاطر نشان کرد : این شرکت برنامه های فرهنگی و اجتماعی خوبی مانند مسابقات ورزشی،برگزاری همایش شوراها و ... را در سطح شهرستان برگزار نموده است.

وی گفت : از طریق برگزاری نشست های هم اندیشی با حضور نخبگان و مسئولین مختلف دستگاه های اجرایی شهرستان با اجماع نظر ایده های مختلف مطرح شده و بحث و تبادل نظر در این زمینه صورت می گیرد.

در این نشست چند تن از حضار دیدگاه ها ، نظرات و سوالات خود را مطرح نمودند و مسئولین نیز پاسخ های لازم را ارائه دادند .