۱۳۹۷/۱۲/۱۸

با حضور مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان صورت گرفت

تجلیل از برترین های جشنواره ورزشی "جام شهدای ذوب آهن"

جشنواره ورزشی "جام شهدای ذوب آهن" درشهرستان لنجان با شناخت برترین ها ، به کار خود پایان داد و مراسم اختتامیه این جشنواره شنبه 18 اسفند ماه در تالار آهن ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

در این مراسم ، مدال ، کاپ قهرمانی ،  حکم و جوایز نقدی این قهرمانان و نفرات برتر  توسط مسئولین شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان به آنها اهداء گردید.

توسعه و تقویت ورزش شهرستان لنجان هدف ذوب آهن اصفهان است

مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی جام شهدای ذوب آهن طی سخنانی از تمامی ورزشکاران و دست اندرکاران اجرای این مسابقات تشکر کرد و یادآور شد : استفاده از توان ذوب آهن در اجرای تمامی برنامه های ورزشی در سطح شهرستان بسیار مهم است و معتقدم  تا وقتی امکانات و نیروهای ورزشی لازم  را داریم باید از آن استفاده کنیم و به بیرون از شرکت مراجعه نکنیم . مدیرعامل  ذوب آهن  توسعه و تقویت ورزش شهرستان لنجان را هدف ذوب آهن اصفهان دانسته وموفقیت های ورزشی به دست آمده در جام شهدای ذوب آهن را تبریک گفت و برای همگان آرزوی موفقیت نمود.  مهندس یزدی زاده همچنین خطاب به دانش آموزان اظهار داشت : دانش آموزان و جوانان با انگیزه ها و توان فوق العاده ای که دارند باید هم به درس و هم به ورزش توجه کنند تا در زندگی خود موفق باشند .

اقدامات و موفقیت های اقتصادی، ورزشی و فرهنگی ذوب آهن مایه افتخار لنجان است

حجت الاسلام والمسلمین  باقریان امام جمعه زرین شهر نیز طی سخنانی به اهیمت ورزش و تحرک در بین جوانان و نوجوانان پرداخت و  خطاب به آنهاگفت : همواره به فکر پیشرفت باشید و از ناملایمات و کمبودها نهراسید و با استفاده از هزینه ها و سرمایه گذاری های به عمل آمده به پیشرفت ها و قله های عزت و افتخار دست یابید .

وی افزود، از نظر قرآن سبقت و سرعت عامل پیشرفت و رشد است و انسان تنها  و دور از جامعه و دیگران به جایی نمی رسد .

امام جمعه زرین شهر در ادامه گفت : ذوب آهن اصفهان  با مساعدت ها و تعامل خوب ،  جامعه لنجان را به سمت خود جلب می کند و بدین ترتیب مردم تمام اقدامات و تلاش های  تولیدی و تیم های ورزشی ذوب آهن و موفقیت های آن را از خود می دانند و بیشتر از پیش به وجود این شرکت افتخار می کنند .

وی تاکید کرد : برگزاری مسابقات ورزشی جام شهدای ذوب آهن در بین دانش آموزان لنجان ، یک گام مثبت بوده و انشاء ا... در سال های بعد نیز شاهد شکوفایی و پایداری بیشتر در این اقدامات و مسابقات ورزشی باشیم .

هدف ما گسترش حضور در مسابقات شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی است

سلطانی معاون سیاسی ،امنیتی فرمانداری شهرستان لنجان نیز در این اختتامیه ضمن تشکر از مسئولین ومدیران آموزش و پرورش و ذوب آهن اصفهان گفت : رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ،  به تمرکز بر جوانان و گسترش همین حرکت های ورزشی  تاکید شده است .

وی افزود: جامعه با ورزش ،پویا می شود و سعی ما بر حضور جوانان در عرصه های مختلف  ورزشی در سطوح مختلف شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی است و در این زمینه بایدبه هر نحو از نقش مسئولین و دبیران، مربیان وداوران ورزشی و به طور کلی جامعه ورزشی مشارکت کننده در مسابقات ورزشی جام شهدای ذوب آهن تشکر کرد.

ذوب آهن اصفهان همراه با فعالیت اقتصادی در امور فرهنگی ورزشی شهرستان نیز سنگ تمام گذاشته است

مهندس یونسی معاون عمرانی فرمانداری لنجان نیز طی سخنانی از کلیه مسئولین و دست اندرکاران مسابقات ورزشی جام شهدای ذوب آهن در شهرستان لنجان تشکر کرد و یادآور شد : در طول مدت خدمت در این شهرستان شاهد بودم که ذوب آهن اصفهان در کنار فعالیت های اقتصادی و تولیدی خود در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، ورزشی سنگ تمام گذاشته و از این جهت باید از این مجموعه  بزرگ صنعتی تشکر شود .

وی در پایان به دانش آموزان ورزشکار نیز گفت:  شما با جدیت و همت خود ورزش شهرستان را زنده و پویا کردید و موجب افتخار شهرستان شدید.

حضور 950 نفر و 45 تیم دانش آموز ی در جام شهدای ذوب آهن اصفهان

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن و دبیر اجرایی جشنواره ی ورزشی جام شهدای ذوب آهن به تشریح روند برگزاری جام شهدای ذوب آهن پرداخت و گفت : نظر به اهمیت نقش جوانان در اداره جامعه و آینده کشور طی جلساتی با مسئولین آموزش و پرورش شهرستان مذاکره شد و با توجه به تاکیدات مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن ، مسابقات ورزشی جام شهدای ذوب آهن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی و به اجرا درآمد.

 وی افزود : 950 نفر دانش آموز و 45 تیم پسران و دختران در رده های متوسطه اول و دوم دراین مسابقات شرکت کردند و با توجه به مساعدت های ذوب آهن و همکاری روسا و دبیران آموزش و پرورش شهرهای زرین شهر، باغبادران و فولادشهر این مسابقات به نحو احسن برگزار و به نتایج جالب توجهی دست یافت .

شایان ذکر است قبل از برگزاری مراسم اختتامیه ، این نفرات برتر و قهرمانان جشنواره ورزشی جام شهدای ذوب آهن ، با حضور در این شرکت ، از خط تولید آن بازدید نمودند .

اسامی نفرات برتر و قهرمانان جشنواره ورزشی جام شهدای ذوب آهن بدین شرح است :

رشته والیبال در زرین شهر : مقام اول : دبیرستان دخترانه سپیده کاشانی ، مقام دوم : دبیرستان دخترانه لقمان ، مقام سوم : دبیرستان دخترانه عفاف ، کاپ اخلاق : دبیرستان دخترانه فروزنده

رشته والیبال در فولاد شهر  : مقام اول : دبیرستان دخترانه توانا ، مقام دوم : دبیرستان دخترانه حضرت زینب (س) ، مقام سوم : هنرستان دخترانه نوآوران فولاد شهر .

رشته والیبال در باغبادران : مقام اول : آموزشگاه دخترانه ستارگان ، مقام دوم : آموزشگاه دخترانه بعثت ، مقام سوم : آموزشگاه دخترانه هفتم تیر ، کاپ اخلاق : آموزشگاه دخترانه امین کرچگان

رشته فوتبال در فولاد شهر : مقام اول : دبیرستان پسرانه امام خمینی(ره)، مقام دوم : دبیرستان پسرانه سپاهان ، مقام سوم : دبیرستان پسرانه طالقانی  .

رشته فوتبال در زرین شهر : مقام اول : دبیرستان پسرانه ابن سینا ، مقام دوم : هنرستان پسرانه باهنر ، مقام سوم : هنرستان پسرانه ملاصدرا هنرستان پسرانه ملاصدرا ، کاپ اخلاق : دبیرستان پسرانه امام حسن سده      

رشته فوتسال در باغبادران  : مقام اول : آموزشگاه پسرانه امام حسین(ع)، مقام دوم : آموزشگاه شهدای چرمهین ، مقام سوم : آموزشگاه پسرانه زنده یاد علی فضیلی ، کاپ اخلاق : آموزشگاه پسرانه گلستان