۱۳۹۷/۱۲/۱۸

حضور مهندس یزدی زاده در آیین تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

آیین تجلیل از 4732 دانش آموز و 534 دانشجوی ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان  با حضور این عزیزان و خانواده های آن ها در مجموع 16800 نفر ، با حضور منصور یزدی زاده مدیر عامل و تعدادی از مسئولین شرکت و شهرستان لنجان 10 تا 12 اسفند در سالن جهان پهلوان تختی زرین شهر و 13 تا 15 اسفندماه در سالن ورزشی 25 آبان مجموعه بزرگ نقش جهان اصفهان برگزار شد   .

مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت با حضور در ششمین و آخرین روز مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن در ورزشگاه  نقش جهان در جمع  خانواده بزرگ ذوب آهن ضمن تشکر از تمام دست اندرکاران اجرای این مراسم باشکوه ومهمانان حاضر درسخنان کوتاهی گفت : در خدمت تمام  همکاران  هستم و با توجه به امکانات با آخرین توان سعی در برآورده کردن خواسته های این عزیزان دارم . وی افزود : باید همگان تلاش کنیم  که درشان ذوب آهن و کارکنانش عمل کرده و شرمنده  نباشیم.

مهندس یزدی زاده در پایان مراسم با حاضران در گروه های مختلف عکس یادگاری گرفته و اعضاء خانواده بزرگ ذوب آهن  حرف ها ، نظرات و خواسته های خود را به اطلاع مدیرعامل رساندند.

همچنین مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت طی پیامی در افتتاحیه این آیین دهم اسفند ماه در سالن جهان پهلوان تختی زرین شهر ، با تبریک موفقیت های فرزندان ذوب آهنی گفت : فرزندان عزیز خانواده بزرگ ذوب آهن بدانید ، وجود این مجتمع عظیم صنعتی و دستاوردهای آن نتیجه تلاش پدران و مادران شماست .

وی با توصیه به آموختن علم و دانش به فرزندان ذوب آهنی افزود : والدین شما که امروز توانسته اند ذوب آهن اصفهان را به موفقیت های زیادی برسانند مسلماً در دوران دانش آموزی ، به خوبی تحصیل کرده اند و از این دانش در راه توسعه صنعت کشور بهره گرفته اند .

مدیرعامل گفت : محصولات فولادی جدید از جمله ریل مترو ، تیرآهن بال پهن و .. که با تلاش خانواده بزرگ ذوب آهن در این مجتمع تولید می شود ، در منطقه غرب آسیا به غیر از ذوب آهن تولید کننده دیگری ندارد و این امر نشانگر توانایی های این خانواده است .

حجت الاسلام و المسملین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر ، در این جشن طی سخنانی ، قرن بیست و یکم را قرن دوری خانواده  ها از هم دانست و گفت : برگزاری این گونه آیین ها که باعث می شود خانواده ها در محفلی با نشاط گردهم آیند باید مورد توجه جدی قرار گیرد  .

همچنین ضیا موسوی رییس اداره آموزش و پرورش فولادشهر طی سخنانی در خصوص توجه بیشتر والدین به فرزندان خویش در ابعاد مختلف و همچنین نکات تربیتی اجتماعی به سخنرانی پرداخت.

دکتر کلاهدوزان،مشاور تغذیه نیز در خصوص تغذیه سالم فرزندان به ایراد سخنرانی پرداخت که با استقبال خوب حضار همراه شد .  

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت در اولین برنامه تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان ضمن خوشامدگویی به حاضران به تشریح شرایط کلی شرکت در حال حاضر ، موفقیت ها و تولیدات جدید پرداخت و یادآور شد که با توجه به تاکیدات مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت سعی بر اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری برای خانواده های ذوب آهن است و احیای جشن تجلیل از دانش پژوهان ممتاز نیز در همین زمینه است .

وی در ادامه از همکاری ،تلاش و حمایت های کارکنان شرکت در جهت تحقق اهداف و برنامه های ذوب آهن تشکر کرد و با یادآوری یاد و نام 286 شهید ذوب آهن که در طی سال های دفاع مقدس به شهادت رسیده اند و همچنین یادآوری خاطرات 350 نفر از کارکنان شرکت که طی 50 سال فعالیت آن در حوادث مختلف کاری جان خود را از دست داده اند برای آنان طلب مغفرت و علو درجات نمود و از همگان خواست که همواره نام آنان را زنده نگه داشته و قدردان آنان باشیم . 

شایان ذکر است دراین جشنواره اجرای مسعود روشن پژوه مجری نام آشنای کشور و فریدون آسرایی خواننده مطرح کشور ، سخنرانی دکتر امیر حسین بانکی استاد دانشگاه اصفهان در زمینه تربیت فرزندان و اهمیت محبت ، فضای مفرح و بانشاطی را برای خانواده های ذوب آهنی رقم زده بود  . 

 در حاشیه این آیین با تنی چند از همکاران و خانواده های آنها گفتگو نمودیم که مشروح آن در ادامه از نظرتان می گذرد.

* یدا... ضیایی شاغل در مدیریت تولید و توزیع برق :

ضیایی گفت : برنامه خوبی در نظر گرفته شده بود از دست اندرکاران تشکر می کنم و پیشنهاد دارم در سال آینده از مجریان اصفهانی برای برگزاری برنامه بهره گرفته شود.

وی افزود : رویکرد مدیرعامل شرکت انگیزه بسیاری را در پرسنل برای کار و تلاش ایجاد نموده است ، به سهم خودم از ایشان تشکر می کنم.  

خانم قاسمی همسر وی نیز گفت : نسبت به سال گذشته برنامه بسیار خوب و متنوعی برای خانواده ها در نظر گرفته شده بود و شب به یاد ماندنی در ذهن ها نقش بست. ابتکار بسیار خوبی بود که جشن در شهرستان لنجان و در جوار شرکت بزرگ ذوب آهن برگزار گردید.  

وی افزود : از مدیرعامل جدید شرکت و رویکرد ایشان نسبت به معیشت کارکنان و خانواده های آنها تشکر می کنم به واقع از مدیریت جدید راضی هستیم و دعای خیر خانواده ذوب آهن بدرقه راه ایشان است.  

نرگس ضیایی که دانش آموز کلاس هشتم است، گفت : برنامه شاد و متنوعی در نظر گرفته شده بود از دست اندرکاران تشکر می کنم. افتخار می کنم که پدرم در این صنعت ملی و بزرگ کار می کند و انشاا... ما بتوانیم با برنامه ریزی خوب درسی ، قدردان زحمات والدین باشیم.  

* محمد باقری ، شاغل در مدیریت نت مکانیک :

وی با اشاره به اینکه برنامه بسیار خوبی بود و رضایت کامل داریم، گفت : رویکرد مدیرعامل جدید شرکت بسیار خوب و انگیزه بخش است از ایشان به سهم خودم تشکر و قدردانی می نمایم. دو فرزندم جزء نفرات ممتاز این شرکت هستند که از این بابت بسیار خوشحال هستم.

خانم صفری همسر وی گفت : افتخار می کنم که صنعت ملی ذوب آهن در شهرستان لنجان و محل سکونت بنده واقع شده است. این مجتمع بزرگ ، برکات بسیاری برای شهرستان داشته است و در مورد آلایندگی که البته همه صنایع دارند این کارخانه نیز آن طور که شنیدم برنامه های خوبی داشته است.

فرزانه باقری که دانشجوی رشته حسابداری است ، گفت : از اینکه ذوب آهن به عنوان شرکتی که صادرات دارد در شهرستان لنجان تاسیس شده ، احساس سربلندی می کنم.

پدرم بابت همه زحماتی که برای ما متقبل می شوی از شما تشکر می کنم

وی جمله پدرم بابت همه زحماتی که برای ما متقبل می شوی از شما تشکر می کنم را به پدرش تقدیم کرد و ادامه داد : از ذوب آهن بازدید داشتم و بابت همه زحماتی که تلاشگران در راستای توسعه و شکوفایی متقبل می شوند از آنها تشکر می کنم و به همه خدا قوت می گویم.

* مجتبی ساعدی،شاغل در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی :

ساعدی گفت : از مدیرعامل شرکت بابت توجه به خانواده بزرگ ذوب آهن تشکر و قدردانی می نمایم. امسال جشن های دانش آموزی در زمان مربوطه برگزار شد،به کلیه دست اندرکاران این برنامه خدا قوت می گویم.

وی افزود : سطح برنامه ها نسبت به سال گذشته بسیار خوب و خانواده ها شب به یاد ماندنی را در محیطی مناسب سپری نمودند.

  در دوره فعلی تعاملات کارخانه با شهرستان در ابعاد مختلف افزایش یافته و این جای خوشحالی دارد  

* خانم ملکی از فرهنگیان بازنشسته که به همراه نوه خودش در این برنامه شرکت کرده بود، گفت : پس از شنیدن پیام مدیرعامل شرکت متوجه شدم که ایشان اهمیت بسیار زیادی برای فرزندان ذوب آهن و ادامه تحصیل آنها در مقاطع مختلف قائل هستند که رویکرد بسیار ارزشمندی است.

وی افزود : تاسیس ذوب آهن در جوار شهرستان،پیشرفت های بسیاری را برای این محل ایجاد نموده است،بنده نیز بازدیدی از کارخانه داشتم و با کار سخت کوشان این مجتمع صنعتی آشنا هستم. در دوره فعلی تعاملات کارخانه با شهرستان در ابعاد مختلف افزایش یافته و این جای خوشحالی دارد.  

 

از همکاران تقاضا دارم با تلاش و کوشش فراوان یاری دهنده مدیریت شرکت باشند تا شکوفایی بیش از پیش کارخانه را شاهد باشیم

* موسی رحیمی، شاغل در برق نورد 650 :

رحیمی گفت : برای برنامه بسیار خوب امشب ، همکاران زحمات بسیاری متقبل شدند ، بنده به سهم خودم به همه آنها خسته نباشید می گویم.

وی افزود : از مدیرعامل محبوب شرکت بابت توجه به خانواده ذوب آهن تشکر و قدردانی می نمایم. بنده در آستانه بازنشستگی هستم اما به عنوان عضوی کوچک از این کارخانه بزرگ از همکاران تقاضا دارم با تلاش و کوشش فراوان یاری دهنده ایشان باشند تا شکوفایی بیش از پیش کارخانه را شاهد باشیم.

سجاد رحیمی فرزند وی نیز تصریح کرد : برنامه امشب و اجرای موسیقی زنده بسیار خوب بود و شور و شوق خاصی را به سالن هدیه داد.

وی خاطر نشان کرد : از اینکه پدرم در این کارخانه بزرگ مشغول به خدمت است بسیار خوشحالم. محصولات منحصربه فرد این شرکت مرزها را در نوردیده و صادرات بسیار خوبی دارد که این موضوع پیشرفت استان و کشور را رقم می زند.

ابراز رضایت پرسنل به عنوان یک اهرم حرکتی در پیشرفت کارخانه بسیار موثر است

* محسن دهقان پور، شاغل در اداره حقوق و مزایا :

دهقان پور گفت : برنامه بسیار شاد و متنوعی در نظر گرفته شده بود و جای و تشکر و قدردانی از همه همکاران دارد.

وی ادامه داد : ابراز رضایت پرسنل به عنوان یک اهرم حرکتی در پیشرفت کارخانه بسیار موثر است و مدیرعامل شرکت در این زمینه رویکرد بسیار خوبی دارند به سهم خودم از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم.  

دهقان پور تصریح کرد : با توجه به اینکه ذوب آهن در جوار شهرستان واقع شده است انشاا... در استخدام ها به نحوی برنامه ریزی شود که نیروی انسانی بیشتری از این محل جذب شوند.   

رزق حلالی که از این مجتمع عظیم صنعتی به دست می آید در موفقیت تک تک اعضای خانواده موثر است

* محمد جواد ضیایی،شاغل در نورد 500 :

وی گفت : برنامه بسیار خوبی در نظر گرفته شده بود از همه همکاران عزیزم تشکر می کنم و به آنها خدا قوت می گویم. پیشنهاد می کنم تأتر هایی با مضامین فرهنگی تربیتی برای سال های آینده در نظر گرفته شود و از مجریان اصفهانی برای اجرای برنامه بهره گرفته شود.

وی افزود : به نمایندگی از کارکنان نورد 500 از مدیر عامل محبوب تشکر می کنم. کلیه کارکنان این قسمت از صمیم قلب در این کارگاه بزرگ تلاش می کنند که روزهای خوب یکی از پس دیگری برای ذوب آهن رقم بخورد. معیشت پرسنل که ایشان مورد توجه قرار داده اند مهم است اما در کنار آن مدیریت دلسوزانه و  رویکرد فرهنگی اجتماعی ایشان بسیار عالی است.

این تلاشگر ذوب آهنی تصریح کرد : رزق حلالی که از این مجتمع عظیم صنعتی بدست می آید در موفقیت تک تک اعضای خانواده موثر است. در این شرایط اقتصادی خدا رو شکر می کنم که در این کارخانه عظیم مشغول به کار هستم.

زهره هاشمی همسر وی که با حساسیت خاصی اعلام کرد ، عکس مصاحبه در کنار بنر محصولات شرکت گرفته شود نیز گفت : برنامه بسیار خوبی در نظر گرفته شده بود. از اینکه این شرکت مادر صنعتی در شهرستان واقع شده افتخار می کنم زیرا پیشرفت های بسیاری را رقم زده است. در خصوص مباحث زیست محیطی آن نیز قطعاً مسئولین با این رویکرد مردمی که دارند برنامه ریزی های خوبی را در دست اقدام دارند.

قدردانی از مدیریت عالی شرکت به دلیل توجه به وضعیت زحمتکشان ذوب آهن

حسین نورمحمدی شاغل در فولادسازی با 13 سال سابقه کار و پدر سه دانش آموز ممتاز به تحلیل برنامه های مراسم پرداخت و گفت : مجری مراسم آقای روشن پژوه برای بچه ها خیلی خوب ایفای نقش می کرد ولی برای ما بزرگترها کمتر موثر بود . وی در مورد خواننده مراسم آقای آسرایی نیز نظر مشابهی داشت و بر تنظیم صوت کنسرت تاکید داشت . نورمحمدی از تمام همکاران و دست اندرکاران اجرای این مراسم صمیمانه تشکر کرده و یادآور شد که من شخصا" از مشکلات و سختی های اجرای برنامه های هنری و چگونگی جلب رضایت اقشار مختلف آگاهم .

حسین نورمحمدی در پایان مصاحبه خود تاکید کرد که از هفته نامه آتشکار می خواهم که پیام تشکر من و همکارانم از مسئولین شرکت  را به خاطر سیاست های جدید و بابت توجهاتی که به وضعیت کارکنان و زحمتکشان ذوب آهن دارد اعلام کند .