۱۳۹۷/۱۱/۰۶

بومی سازی والوهای چدنی در شرکت

با توجه به گستردگی فضای سبز شرکت و اهمیت نگهداری، حفاظت و آبیاری بهینه این منطقه و هزینه بر بودن برخی تجهیزات کارکنان مدیریت امور اجرایی خدمات اقدام به بومی سازی والوهای چدنی نمودند . به همین منظور با غلامعلی خاشعی شاغل در مدیریت امور اجرایی خدمات گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید :

با توجه به استفاده از والو های چدنی در محیط جنگل های خارج از فنس که مستلزم مراقبت های زیادی بوده و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی، کم کردن هزینه های شرکت بومی سازی والوهای چدنی موجود در فضای سبز شرکت در دستور کار مدیریت اجرایی خدمات و سرپرست فضای سبز مهندس بیرگان قرار گرفت . وی افزود : با همکاری رضا بهرامی و نصیر نوری زاد اقدام به ساخت والوهای فولادی که تمام متریال آن از انبارهای مستعمل و قراضه شرکت بود نمودیم .

خاشعی با اشاره به این موضوع که تا کنون این والوها در داخل شرکت ساخته نشده بود،گفت: والوهای چدنی در بازار با میانگین قیمت 7 هزار ریال تهیه می شد در صورتی که هزینه ساخت هر والو در شرکت یک هزار ریال می باشد که با توجه به خاص بودن متریال آن انگیزه سرقت از بین رفته و تعمیرات آن بسیار آسان شده است .

وی افزود: با توجه به ایده ها و ذهن های خلاق می توان راه پیشرفت را هموار کرد و کاهش هزینه ها در شرکت را به ارمغان آورد ، توجه به نظرات و پیشنهادات کارکنان موجب پیشبرد اهداف عالی شرکت خواهد شد.