۱۳۹۷/۱۱/۰۶

تأکید مسئولین شهر چمگردان بر تعاملات خوب ذوب آهن اصفهان با منطقه

در ادامه نشست های تعاملی مسئولین ذوب آهن اصفهان و شهرستان لنجان ، مهندس علیرضا ملاکبیری شهردار و اعضای شورای شهر چمگردان ضمن حضور در این مجتمع عظیم صنعتی با مدیرعامل و  تنی چند از مسئولین آن ، پنج شنبه 4 بهمن ماه دیدار و گفتگو نمودند.

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن در این دیدار ،  تعامل با منطقه را یکی از رویکردهای اصلی این شرکت دانست و گفت : ذوب آهن ،  منطقه را از خود جدا نمی داند و تعاملات خوبی را آغاز کرده که در صورت همراهی دو طرف ، ثمرات بسیار خوبی خواهد داشت .

وی رعایت حریم تأسیسات این شرکت را موضوعی مهم و حساس عنوان نمود که با حیات ذوب آهن  مرتبط است و هر گونه مشکل و مسئله ای در این زمینه می تواند مسئولیت سنگینی به همراه داشته باشد .

در ادامه مدیر عامل ذوب آهن بر تشکیل کار گروهی  متشکل از مسئولان این شرکت  و شهردار و شورای شهر چمگردان تاکید نمود و گفت : این کارگروه می تواند ماهانه تشکیل جلسه داده  و برای رفع تمام مسائل و مشکلات اقدامات لازم را پی گیری نماید.

شهردار و اعضای شورای این شهر تعاملات ذوب آهن اصفهان با منطقه را سازنده و مؤثر توصیف کردند و خواستار مشارکت بیشتر این شرکت در راستای توسعه شهر چمگردان و همچنین تلاش افزون تر در جهت حفظ محیط زیست شدند .

اسماعیلی رئیس شورای شهر چمگردان نیز در این دیدار به مشکلات مربوط به اماکن رفاهی ، فرهنگی و ورزشی این شهر  پرداخت و خواستار مشارکت ذوب آهن در حل این مشکلات شد که مقرر گردید این موضوع بررسی و تا حد امکان برای حل آن مساعدت گردد .