۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مهندس یزدی زاده در مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج ذوب آهن:

بسیجی بودن، مسئولیت ما را در پاسداری از دستاوردهای انقلاب و عرصه کار و تولید بیشتر می کند

مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات ارزشمند سرهنگ امیدی گفت : امید است همگان بتوانیم در کنار وظایف کاری ،وظایف بسیجی خود را نیز به نحو احسن انجام داده و به گفته حضرت امام خمینی(ره) فرهنگ بسیجی را در همه جا محقق کنیم . وی نیت خالصانه بسیجیان در دفاع مقدس و سال های بعد از جنگ و دوران مبارزه با سیاست های آمریکا و حذف گروهک تروریستی و خونخوار داعش را رمز اصلی موفقیت بسیج معرفی کرد و در ادامه   فعالیت در عرصه کار و تولید در ذوب آهن را تداوم همان مبارزه و دفاع مقدس خواند. مهندس یزدی زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری یادآور شد : دشمن در سال های قبل هر کاری توانست علیه نظام و ملت بزرگ ایران انجام داد و هر کاری که نکرده است به دلیل ناتوانی او بوده است . وی افزود در حال حاضر نیز باید مراقب اعمال و رفتار خود باشیم و بسیجی بودن مسئولیت ما را سنگین تر می کند.

مهندس یزدی زاده حضور 1700 جانباز  و ایثارگر و حدود 10 هزارنفر بسیجی شاغل در ذوب آهن را از افتخارات این شرکت دانست و گفت: سرهنگ امیدی نیز یک بسیجی نمونه می باشد که خدمات شایسته او در پیشگاه حق تعالی ثبت و در ذهن همکاران باقی خواهد ماند .

وی اقدامات بسیج در سال های گذشته را مورد تحسین و رضایت دانست و برای سرگرد مختاری فرمانده جدید بسیج ذوب آهن نیز آرزوی موفقیت نمود.

مدیرعامل شرکت در پایان گفت :  فرهنگ و تفکر بسیجی در ذوب آهن از ابتدا حاکم بوده و همه ما باید مدافع و ادامه دهنده این تفکر باشیم و اینجانب نیز به عنوان یک بسیجی در خدمت همکاران  و شرکت انجام وظیفه خواهم نمود.