۱۳۹۷/۱۰/۰۳

پاییز طلایی ذوب آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید ماهانه چدن

حوزه معاونت بهره برداری ذوب آهن اصفهان با همکاری سایر بخش های شرکت ، توليد 225658  تن چدن را طي آذرماه (با دو كوره بلند) محقق نمود که این میزان ، بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 به شمار می رود.

مهندس تولائیان با اعلام این خبر گفت : حوزه معاونت بهره برداري در راستاي سياست هاي كارخانه و با تكيه بر دانش و تجربه پرسنل سخت كوش خود، همواره سعي در تحقق اهداف توليد داشته است.

وی افزود : حوزه معاونت بهره برداري باتوجه به شرايط سال هاي اخير كه كوره بلند شماره يك متوقف بوده است و فقط كوره بلندهاي شماره 2 و 3 در مدار توليد قرار دارند و همچنين باتوجه به محدودیت های اخیر تأمين مواد اوليه مورد نياز، با افزايش سطح بهره وري و راندمان و با تلاش و کوشش پرسنل سخت کوش نسبت به افزايش ميزان توليد اقدام نموده است.  

معاون بهره برداری شرکت تصریح کرد : در همين راستا اين حوزه بر اساس گزارشات ماهیانه عملکرد موفق به توليد 225658  تن چدن طي آذرماه (با دو كوره بلند) گرديد که این مقدار بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال 94 می‌باشد.

شایان ذکر است در ماه گذشته ، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند با تولید 8965 تن چدن ، رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت نمایند و پاییز طلایی را برای شرکت رقم بزنند .