۱۳۹۷/۰۶/۰۳

برگزاری جشن های قربان تا غدیر در ذوب آهن اصفهان

جشن های باشکوه دهه ولايت از 29 مرداد ماه به مناسبت عيد سعيد غدير خم و عيد قربان در فرهنگسراي امام رضا (ع) فولادشهر با حضور کارکنان و بازنشستگان شرکت و خانواده آنها  ( در هر مراسم 400 نفر ) آغاز شد که طی 10 مراسم در 9 شب تا 7 شهریورماه ادامه می یابد  .

این جشن های با شکوه با برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری از جمله سخنرانی ، موسیقی ، کمدی استندآپ و... همراه است و فضایی مفرح برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان رقم می زند.

حجت الاسلام محسن كاردان پور سخنران این مراسم ، سخنان خود را در قالب مسابقه ای با مشارکت كاركنان و فرزندان ارائه داد و ضمن اشاره به اهميت اين ایام ، گفت : عشق به امام علي (ع) موجب رفع مشكلات و موفقيت انسانها مي گردد وفردی که قلبش مالامال از عشق به اميرالمومنين (ع) است ، مي تواند وارد بهشت شود . وي خاطر نشان ساخت : اين دهه سرشار از بركت و نعمت است و بايد با انجام كارهاي پسنديده به زندگي خود بركت دهيم .

در ادامه اين جشن با تعدادي از شركت كنندگان گفتگويي داشتيم كه در پي مي آيد :

 مجيد طغياني شاغل در مديريت خريد مواد اوليه گفت : اين برنامه شاد و مفرح بود و باعث افزايش روحيه در خانواده هاي كاركنان مي شود و بهتر است اين برنامه ها بيشتر اجرا گردد .

محمدرضا عابدي شاغل در حوزه مالي و اقتصادي عيد غدير خم را عيد بندگي دانست وگفت : بهتر است شركت كنندگان در اين گونه مراسمات به شكلي انتخاب شوند كه تا به حال در مراسمي شركت نكرده باشند  تابیشترین بهره را از این گونه جشن ها ببرند .

وي با تشكر از كليه دست اندركاران برگزاري اين مراسم افزود : پرسنل با توجه به شرايط سخت كاري به چنين جشن هايي احتياج دارند تا روحيه بهتري برای کار داشته باشند و اين جشن ها باعث آشنا شدن خانواده ها با یکدیگر و صميمت  بيشتر در بين كاركنان خواهد شد.