۱۳۹۷/۰۵/۲۷

بازديد صاحبان صنايع از ذوب آهن اصفهان

غرفه داران و صاحبان صنايع شركت كننده در دهمين نمايشگاه بين المللي متالورژي ، فولاد و ريخته گري روز جمعه 19 مرداد از خط توليد ذوب آهن اصفهان بازديد نمودند.

مدير روابط عمومي شركت در جمع این بازدیدکنندگان طی سخنانی به تشريح اقدامات اجتماعي ذوب آهن پرداخت و گفت: اتوبان ذوب آهن به عنوان اولين آزاد راه كشور و فولادشهر نير به عنوان اولين شهر جديد توسط ذوب آهن اصفهان احداث شده است .

عليرضا اميري احداث بيمارستان شهيد مطهري را اقدام ديگر ذوب آهن در جهت مسئوليت هاي اجتماعي برشمرد و افزود: 16 هزار هكتار جنگل دست كاشت از اهم اقدامات زيست محيطي شركت است كه عليرغم بحران كمبود آب به روش هاي گوناگون نسبت به نگهداري آن اهتمام می شود .

وي با بيان اينكه اكثر صنعت كاران و مديران صنايع ، در ذوب آهن آموزش ديده اند اظهارداشت : اين افراد توانسته اند در احداث صنايع گوناگون در سطح كشور منشاء اثر باشند.

در حاشيه اين بازديد تني چند از مسئولين شركت در گفتگو با خبرنگار  آتشكار به بيان ديدگاه هاي خود در خصوص ذوب آهن اصفهان پرداختند . محمود بندرچي مدير عامل شركت رستاد پاد ويژن مجري دهمين نمايشگاه بين المللي متالورژي ، فولاد و ريخته گري گفت : این نمایشگاه از 16 تا 19 مرداد ماه در اصفهان برگزار شد و مشارکت ذوب آهن اصفهان به همراه شرکت های اقماری نقطه عطف نمایشگاه امسال بود.

وی تولید ریل در ذوب آهن را باعث غرور ملی هر ایرانی خواند و افزود : بازدید از خط تولید این محصول ، افتخاری بود که نصیب من و سایر شرکت کنندگان در نمایشگاه متالورژی اصفهان گردید.

بندرچي ادامه داد : با حضور در بخش هاي مختلف توليدي ذوب آهن بيش از پيش به عظمت اين مجتمع عظيم صنعتي پي بردم .

جعفرزاده توليد كننده شيرآلات و اتصالات صنعت نفت و پتروشيمي با تبريك توليد و تامين ريل مورد نياز كشور به كاركنان ذوب آهن گفت : توليد فولاد ضد سايش ويژه ريل كار بسيار بزرگي است كه متخصصان ذوب آهن از عهده آن برآمدند .

جبار صابر مدير عامل شركت كالاي متالورژي آرمان صنعت كه مديريت خريد شركت تراكتور سازي را در پرونده كاري خود دارد به خبرنگار ما گفت : شناخت نام بزرگ و صنعت عظيم ذوب آهن هم نياز به تخصص دارد و هم بايد ماه ها وقت صرف آن كرد .

مدير عامل شركت آرمان صنعت كه در مقطعی مديريت ريخته گري شركت تراكتورسازي را نيز بر عهده داشته است ، به پيچيدگي و ضرافت هاي فولاد مورد نياز ساخت ريل اشاره کرد و اظهارداشت : از ديربازصنعتكاران كشورمان آرزو داشتند ريل مورد نياز ايران توسط صنايع داخلي ساخته و تأمين شود .

وی افزود : در بازديد از خط توليد ريل ذوب آهن ، توانمندي ، تخصص و اهتمام ويژه كاركنان اين شركت را از نزديك مشاهده كردم و مطمئن هستم در آينده نه چندان دور ريل ذوب آهن به كشورهاي ديگر صادر خواهد شد.