۱۳۹۷/۰۵/۲۷

معاون توسعه بازار بورس كالاي ايران :

ذوب آهن اصفهان به عنوان یک  عرضه كننده مسئوليت پذير و خوشنام ، موجب ثبات بازار و كاهش التهابات کنونی شده است

دكتر محمد اسكندري معاون توسعه بازار بورس كالاي ايران به اتفاق مهندس عباس يعقوبي مدير عمليات بازار و چند تن ازدیگر مديران اين شركت دوشنبه 22 مرداد ماه سال جاري ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازديد از خط توليد با مهندس تولائيان معاون بهره برداري شركت گفتگو و تبادل نظر نمودند . در اين بازديد كه مهندس كجباف مدير بازاريابي و فروش داخلي و عليرضا عباسيان مدير پشتيباني و خدمات پس از فروش ذوب آهن حضور داشتند ، معاون بهره برداري شرکت ضمن ارائه گزارشي از آخرين شرايط توليد و عرضه محصولات ذوب آهن به تنوع توليدات و عرضه محصولات جديد شركت از جمله ريل ملي اشاره كرد و آمادگي ذوب آهن اصفهان را جهت توليد و عرضه انواع محصولات مورد نياز مشتريان داخلي و خارجي و كمك براي تثبيت بازار فولاد و رفع التهابات مقطعي ايجاد شده اعلام كرد .

در حاشيه اين بازديد دكتر محمد اسكندري معاون توسعه بازار بورس كالاي ايران در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشكار هدف از حضور در ذوب آهن و گفتگو با مديريت عالي اين شركت را  آشنايي با وضعيت جديد ذوب آهن و نحوه توليد و عرضه محصولات آن بیان كرد .

 دكتر اسكندري افزود :ذوب آهن يكي از بزرگترين عرضه كننده هاي محصولات فولادي در بورس كالاي ايران است كه در سال هاي اخير فرايند كاري و امكانات لجستیگي آن بهبود يافته و طبق گفته معاون بهره برداري اين شركت شرايط توليد در ذوب آهن روند رو به رشدي پيدا كرده و با توجه به تنوع محصولات و  عرضه محصولات جدید ومورد درخواست زنجيره توليد فولاد كامل و رضايت بيشتر مشتريان جلب شده است . وی افزود :  ذوب آهن اصفهان موجبات ثبات بازار و كاهش التهابات مقطعي  کنونی را فراهم نموده و به زودي شرايط بازار فولاد به وضع عادي باز خواهد گشت . دكتر اسكندري درادامه يادآور شد ذوب آهن اصفهان يك عرضه كننده مسئوليت پذير و خوشنام بوده و  از این جهت مايه افتخار شركت بورس كالاي ايران است . معاون  توسعه بازار بورس كالاي ايران در پايان گفت :ذوب آهن اصفهان با نوسازي خطوط توليد و ايجاد واحدهاي توليدي جديد از يك شركت  با ساز وکار قديمي به يك شركت جديد  و رو به رشدتبديل شده است و با توجه به فروش  داخلي و خارجي در سطوح خرد و كلان ،  امتياز ويژه اي را در بازار به دست آورده و در آينده نيز شرايط بهتري خواهد داشت .

در اين بازديد مهندس يعقوبي مدير عمليات بازار شركت بورس كالاي ايران نيز به خبرنگار ما گفت : ذوب آهن با روند تغييرات كليدي در واحدهاي كك سازي و كوره بلند و همچنين توليد ريل ملي همراه بوده و اين شركت با فراز و نشيب هاي ساليان اخير پاسخگوي نياز مشتريان و بازار داخلي و خارجي بوده است .

وي افزود : تعاملات ذوب آهن با شركت كالاي بورس ايران و اطلاعات مربوط به عرضه محصولات فولادي ذوب آهن به بازار تماما" الکترونیکی ؛شفاف و سازنده بوده و كارگروه تنظيم بازار موجود با تعيين قيمت محصولات فولادي  هم منافع توليد كننده و  هم منافع مصرف كننده را تامين مي كند .