۱۳۹۷/۰۵/۱۷

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :

تحویل محموله ریل ذوب آهن به راه آهن یک افتخار برای صنعت کشور است

دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در بازدید از غرفه ذوب آهن در  دهمین نمایشگاه متالورژی اصفهان و در گفتگو با خبرنگار آتشکار تحویل محموله ریل ذوب آهن اصفهان به راه آهن جمهوری اسلامی را یک افتخار برای صنعت کشور دانست .  

وی افزود : مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گزارش داد که 500 تن ریل توسط رآه آهن تحویل گرفته شده و 2500 تن نیز در انبار ذوب آهن اصفهان موجود است .

رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تولید ریل را یک دستاورد مهم برای صنعت فولاد کشور دانست و گفت : صنعت کشور به این امر افتخار می کند که ذوب آهن اصفهان صاحب یک تکنولوژی بسیار پیشرفته شده و توانایی تولید ریل با استانداردهای جهانی را دارد .

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  ، موفقیت در تولید ریل را به کارکنان این شرکت تبریک گفت و ادامه داد : تولید ریل ملی ، یک پروژه فنی و پیچیده بود که کارکنان این شرکت به خوبی از عهده آن برامدند .

وی افزود : امیدوارم ذوب آهن اصفهان که مادر صنعت فولاد کشور است ، با تلاش کارکنان و مسئولین خود و حمایت سهامداران و دولت ، هر روز جایگاه بهتری در صنعت کشور پیدا کند.