۱۳۹۷/۰۵/۱۷

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در دهمین نمایشگاه متالورژی اصفهان

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ، حضوری فعال در دهمین نمایشگاه متالورژی اصفهان دارد . کارشناسان حوزه های مختلف شرکت در خصوص محصولات ، پروژه ها و دستاوردهای این شرکت توضیحات لازم را به بازدید کنندگان ارائه می نمایند. همچنین شرکت تارابگین ذوب آهن اصفهان نیز ، در این غرفه محصولات و دستاوردهای خود را ارائه نموده که با استقبال بازدید کنندگان مواجه شده است .

دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و محمدعلی شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان از جمله بازدید کنندگان ویژه غرفه ذوب آهن بودند که با توضیحات کارشناسان شرکت با جدیدترین دستاوردهای ذوب آهن اصفهان آشنا شدند .

در این نمایشگاه بیش از 150 شرکت داخلی از استان‌های تهران، اصفهان، کرمان، آذربایجان شرقی، فارس، مرکزی، قم و خراسان رضوی و همچنین شرکت های خارجی و نمایندگان شرکت‌های بین ‌المللی در 333 غرفه و در مساحتی بالغ بر هشت هزار مترمربع، توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشته اند .

آخرین دستاوردهای صنعت ریخته‌گری، تولید فولاد، چُدن و فلزات غیرآهنی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه ‌خانه‌ های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل ‌دهی فلزات، در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است .

شرکت ذوب‌آهن اصفهان ، شرکت فولاد مبارکه، هلدینگ توکافولاد، متالورژی مصمم اصفهان، فرازپویان دماوند، مهرتاش سپاهان، صنایع ریخته‌گری سپاهان فولاد آتشگاه، سلیم صنعت سپاهان و ژوپن گاز از معتبرترین برندهای اصفهانی حاضر در این نمایشگاه به شمار می‌روند.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته شانزدهم تا نوزدهم مرداد از ساعت 16 تا 22 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان پذیرای علاقه مندان است .