۱۳۹۷/۰۵/۱۵

تجلیل مهندس یزدی زاده از قهرمانان ورزشی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

در جلسه ای با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت از قهرمانان ورزشی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در رشته های فوتسال، کوهنوردی و وزنه برداری تجلیل بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت در این آیین با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی و نقش آن در ایجاد روحیه شادی و ارتقاء نشاط کارکنان در سطح شرکت گفت : ورزش همگانی در رشته های مختلف در کارخانه با استقبال خوبی از سوی تلاشگران ذوب آهنی همراه شده است.

وی افزود : ورزش کارگری در ذوب آهن از پیشینه غنی برخوردار است و افتخارات بسیاری نیز توسط خانواده بزرگ ذوب آهن در رشته های مختلف حاصل شده که ثمره برنامه ریزی خوب ورزش همگانی شرکت و سایر مسئولین است. پیوند ورزش و صنعت در ذوب آهن اصفهان تاثیرات مطلوبی نیز بر تولید شرکت دارد.

شایان ذکر است تیم فوتسال کارگری ذوب آهن که مورد تجلیل مدیرعامل قرار گرفت ،  سال گذشته در مسابقات ایمیدرو مقام سوم را کسب نمود و امسال قهرمان مسابقات جام رمضان استان شد تا سهمیه مسابقات کشوری را به دست آورد . بدین ترتیب تیم فوتسال کارگری ذوب آهن نماینده اصفهان در مسابقات کارگری کشوری خواهد بود و در صورت قهرمانی به مسابقات کارگری جهانی اعزام می شود .

دیگر ورزشکاری که در جلسه مذکور مورد تجلیل قرار گرفت ، سعید همتیان کوه نورد ذوب آهنی بود که اخیراً موفق به فتح قله لنین در روسیه شد.

رسول معتمدی فرزند محمد علی معتمدی شاغل در نورد 650 ، یکی از فرزندان افتخار آفرین ذوب آهن در رشته وزنه برداری است که مورد تجلیل مدیرعامل شرکت قرار گرفت .