۱۳۹۷/۰۵/۱۳

 دیدار تعاملی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت با کارکنان مدیریت کوره بلند

دومین دیدار از سلسله دیدارهای تعاملی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت به اتفاق مدیران این حوزه با کارکنان بخش کوره بلند 9 مرداد ماه با حضور در کوره بلندهای شماره 2 و 3 و کوره بلند در دست تعمیر شماره یک  و همچنین کارگاه چدن ریزی این مدیریت انجام شد و باپرسنل این بخش دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات آنان بحث و گفتگو نمودند . در این دیدار حسین هادی مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست ، موسی سلیمانی سرپرست امور شهدا و جانبازان و ایثارگران ، مهندس شفیعی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی ، دکتر حسینی مدیر سازماندهی و روش ها ، مهندس احمد اکبری مدیر امور اداری و مهندس ابراهیم اکبری مدیر خدمات و امور اجتماعی به همراه معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت بصورت مستقیم پاسخگوی پرسش های  کارکنان بودند و با دغذغه های آن ها آشنا شدند .

مهندس بهرامی در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار هدف از بازدیدهای میدانی از بخش های مختلف شرکت را در راستای ارتباط مستقیم و بی واسطه با کارکنان عنوان نمود و افزود : در این بازدیدها ضمن رسیدگی به مشکلات احتمالی مدیریت ها از بعد منابع انسانی ، درک بهتری از موضوعات گوناگون شرکت برای مجموعه حوزه منابع انسانی حاصل می شود که می تواند مبنای درستی برای تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های مرتبط باشد .

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت بهره گیری از نظرات ، پیشنهادات و همکاران را از دیگر محاسن این بازدیدها بر شمرد و گفت : در این بازدیدها به طور مستقیم و بی واسطه سوالات همکاران پاسخ داده می شود و از دغدغه های آنها آگاه می شویم که البته تمام خواسته ها ، دغدغه ها ، سوالات و پیشنهادات آن با دقت لازم پیگیری می شود .

مهندس بهرامی با بیان اینکه در ادامه این بازدید ها سه شنبه 16 مردادماه حضور در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی در دستور کار می باشد به مباحث مرتبط با تولید شرکت نیز پرداخت و گفت : اولویت و تمرکز همه ما باید در جهت افزایش تولید و بهره وری و به تبع آن سود آوری شرکت باشد و در این راستا باید از همه ظرفیت های موجود به نحو احسن استفاده کنیم .

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را منوط به پیروی از منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت : خوشبختانه در راستای اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیار مناسبی در ذوب آهن صورت گرفته است .

شایان ذکر است اولین دیدار از مدیریت آگلومراسیون در دوم مردادماه صورت گرفته است .