۱۳۹۷/۰۲/۱۲

در مراسم جشن بزرگ ميلاد فرخنده صاحب الزمان (عج) در مديريت كك سازي عنوان شد :

ذوب آهن در شرايط مناسبي قرار داشته و متنوع ترين توليدات خود را عرضه مي كند

همزمان با اعياد فرخنده شعبانيه و خصوصا 15 شعبان سالروز ميلاد با سعادت دوازدهمين امام برحق شيعيان جهان حضرت مهدي (عج) و گراميداشت هفته كار و كارگر مراسم جشن باشكوهي در روز دوشنبه 10 ارديبهشت ماه جاري در سالن ورزشي شهيد برونسي مديريت توليدات كك و مواد شيمايي شركت برگزار شد .

در اين مراسم با شكوه كه با حضور چند تن از معاونين ، مديران و كاركنان بخش هاي مختلف شركت برگزار گرديد برنامه هاي متنوع فرهنگي، هنري مختلفي به اجرا درآمد و در پايان از 29 نفر از كارگران نمونه بخش هاي مختلف شركت در سال 96 و برندگان مسابقه دوي همگاني تقدير بعمل آمد .

در مراسم جشن بزرگ نيمه شعبان سيد اردشير افضلي معاون بهره برداري ذوب آهن طي سخناني ضمن تبريك اعياد شعبانيه و به ويژه نيمه شعبان و هفته كار و كارگر با اشاره به شرايط فعلي شركت گفت همكاران ذوب آهني طي سال گذشته و يك ماه اخير با سعي و تلاش خود شرايط مناسبي را براي شركت فراهم آورده و در حال حاضر غير از مشكل كمبود آب بسياري ديگر از مشكلات قديمي شركت حل شده و اوضاع كلي كارخانه روز به روز بهتر مي شود. وي ضمن اشاره به موفقيت هاي توليدي در سال قبل توليد بيم بلانك ، توليد شمش250 و گرفتن سفارش شمش 210 را از موفقيت بزرگ كارخانه برشمرد و يادآور شد در سال  قبل وقتي حرف از توليد بيم بلانك مي زديم غير از دو سه نفر كسي قائل به توانايي توليد اين محصول در شركت نبود ولي هم اكنون اين محصول به خوبي توليد شده و در سال 96 با توليد 750 تن از اين نوع محصول تنها كشور توليد كننده بيم بلانك در خاورميانه بوديم . وي افزود بعد از توليد بيم بلانك به دنبال H300 رفته و هم اكنون نيز در حال طراحي توليد IP500  هستيم .

مهندس افضلي در ادامه سخنان خود به همكاران توصيه نمود كه هر روز به ارزيابي فعاليت هاي خود پرداخته و با داشتن اميد ، روحيه شاد و مثبت انديشي به فعاليت بپردازند .

در ادامه اين مراسم سرهنگ پرويز اميدي فرمانده حوزه  مقاومت بسيج شهيد تندگويان شركت نيز طي سخناني اعياد شعبانيه و روز كارگر را تبريك گفته و با گراميداشت ياد و نام شهدا به عمليات بزرگ  بييت المقدس در سال 1361 اشاره نمود كه طي يك ماه طول كشيد و به آزاد سازي خرمشهر منجر شد. وي همچنين  با يادآوري مناسبت روز 10 ارديبهشت به نام روز خليج فارس گفت رزمندگان ، جوانان و صنعتگران ما همواره در دوران دفاع مقدس و دروان سازندگي از اسلام، ميهن ، ارزش هاي انقلاب و شهدا و خليج هميشه فارس حمايت و محافظت مي نمايند .

در ادامه مراسم جشن بزرگ نيمه شعبان و هفته كار و كارگر ضمن پخش كليپ موفقيت هاي مديريت توليدات كك و مواد شيمايي وكليپ ويژه نيمه شعبان ، پخش و اجراي زنده سرود ملي توسط گروه موزيك و مداحي توسط حاج آقا سروري مداح آستان قدس رضوي ، گروه بين المللي بشارت نيز چند سرود و تواشيح در مدح حضرت امام علي (ع) و حضرت ولي عصر(عج) پرداخت . در پايان مراسم از 29 نفر از كارگران نمونه سال 96 قسمت هاي مختلف كارخانه و برندگان مسابقه دوي همگاني ذوب آهن برگزار شده در روز دوشنبه 10 ارديبهشت ماه جاري تقدير بعمل آمده و جوايزي به آنان اهداء شد .شايان ذكراست همزمان از20 نفر ازديگر همكاران ذوب آهني نمونه نيز درمراسمي درزرين شهر تجليل بعمل آمد.

در مراسم  سالن كك سازي همچنين از همكارمان اسماعيل عروجي مسن ترين ورزشكار ذوب آهني نيز تجليل بعمل آمد.